Den dopravy zdarma na 3 dny!

Datum vytvoření: 19. 10. 2017

Heureka den dopravy zdarma se nezadržitelně blíží. A tento týden přišla první zásadní informace – letos bude celá akce trvat 3 dny. 
 

Když jeden den nestačí

Den dopravy zdarma trhá rekordy co do počtu objednávek. Uživatelé si tento "nákupní svátek" hlídají a nebojí se utrácet. Loňský rok byla průměrná hodnota objednávky 1250 Kč, což už je slušná částka. Celkem se do akce přihlásilo 1549 obchodů, kterým přišlo téměř 180 000 objednávek během jednoho dne. Konečný obrat byl 222 900 000 Kč

Nejvíce se nakupovala elektronika, bílé zboží a úspěšně si vedlo také oblečení a móda, zboží pro děti a vybavení domácností. 

Letos se Heureka rozhodla prodloužit akci na 3 dny a to konkrétně v období 13. 11. 2017 od 12:00 do 15. 11. 2017 do 23:59

Registrace poběží od 1. 11. 2017 a zapojit se může každý e-shop, který má na Heurece status ověřeno zákazníky. Všechny novinky a podrobnosti sledujeme a budeme vás včas informovat o dalším postupu. 

den dopravy zdarma

 
Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.