Máme nový web

Datum vytvoření: 31. 03. 2016


Jsme moc rádi, že už konečně nejsme kovářova kobyla, která chodí bosa, a můžeme říci: máme nový web. Je nejen úplně nová grafika, ale také jsme podrobně popsali, s čím vším vám při tvorbě webu nebo e-shopu můžeme pomoci. Dozvíte se také o historii naší firmy, proč s námi spolupracovat a co o našich službách říkají klienti. K dispozici jsou přímo náhledy našich posledních projektů.
Na novém webu se rovněž seznámíte s jednotlivými členy našeho týmu a dočtete se, co se nám již v online marketingu podařilo a které vlastníme certifikáty.
 

Analyzujeme, přemýšlíme, navrhujeme

Tvorbě webových stránek a online marketingu se věnujeme již více než 10 let a naším mottem se postupně stala tato 3 slovesa: analyzujeme, přemýšlíme, navrhujeme. Nechceme za každou cenu tvořit „něco“, naším cílem je smysluplná práce, ze které bude mít prospěch klient i my.

Samozřejmě nový web má sloužit nejenom novým ale i našim stávajícím klientům. Proto jsme do sekce Technická podpora zařadili nejrůznější videomanuály, rady při nejčastějších problémech a kontakty, na kterých vám bude v případě nějakých komplikací k dispozici.

Doufáme, že vám naše nové webové stránky www.shean.cz poskytnout co nejvíce informací a budeme pro vás dobrým partnerem při vašem online podnikání.  

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.