Novinky na Heurece

Datum vytvoření: 12. 07. 2016
Na Heurece se od 7. července 2016 otevřela pro všechny e-shopy 4. biddingová pozice. Dále bude na hlavní straně Heureky trvale zobrazeno propojení se  skupinou Rockaway. Proběhl také audit Ověřeno zákazníky. 

Spojení Heureky a skupiny Rockaway

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže povolil svým prvostupňovým rozhodnutím dne 16. 5. 2016 spojení soutěžitelů Rockaway Capital SE a Heureka Shopping s.r.o., a to pod podmínkou splnění závazků navržených účastníkem řízení k odstranění obav z možného narušení hospodářské soutěže.
Na hlavní straně Heureky bude tedy trvale zobrazeno právě toto propojení. 

Proběhl audit Ověřeno zákazníky

Nad rámec opatření uložených antimonopolním úřadem, probíhal v červnu v Heurece nezávislý audit programu Ověřeno zákazníky. Audit se zaměřoval především na procesy spojené se získáváním a zpracováním zákaznických e-mailových adres. Audit realizovala nezávislá auditorská společnost Pricewaterhouse Coopers a došla k následujícím závěrům:
  •  Zavedené interní procesy v Heurece zajišťují kontrolovaný přístup k e-mailovým adresám zákazníka po dobu 10 kalendářních dnů od data jejich získání. Tento řízený přístup zabrání zneužití emailových adres.
  • Po uplynutí 10 kalendářních dnů ode dne obdržení e-mailové adresy zákazníka je tato adresa transformována Společností do speciálního formátu zabraňujícímu jejímu dalšímu zneužití nebo využití pro jiné podnikatelské činnosti.
Takový nezávislý audit bude i dále pravidelně opakován a Vy si můžete přečíst celé jeho znění

Novinky na Heurece


Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.