Od 1. 11. inline brána dostupná pouze na HTTPS

Datum vytvoření: 12. 10. 2016
Dle vyjádření GoPay bude inline brána od 1. 11. 2016 dostupná pouze na HTTPS stránkách
 
U obchodníků, kteří v minulosti naintegrovali inline, ale dosud na HTTPS nepřešli, dojde k přesměrování na redirect variantu brány, která běží na zabezpečené stránce pod správou GoPay. Prakticky tak již nebude možné setkat se s inline verzí brány na nezabezpečených stránkách. 

GoPay nechce podcenit žádné ani teoretické riziko, a proto přichází s tímto řešením. Na prvním místě jde o maximální bezpečnost při placení přes platební bránu. 

Co se pro mě od 1. listopadu změní, pokud nepřejdu na HTTPS?

Vše pro vás zůstane stejné. Jedinou změnou bude, že váš zákazník nezůstane při vyvolání brány na vašich stránkách, ale bude přesměrován na zabezpečenou stránku, na které platbu dokončí.

Jaký je rozdíl mezi inline a redirect bránou?

Platba redirect variantou probíhá obdobně jako v platba přes inline bránu. Jediný rozdíl je v tom, že v případě inline brány zůstává platící zákazník fyzicky na vašich stránkách (a vidí je v pozadí), zatímco v případě redirect brány zákazník váš web při placení opustí. 

Kdy budu moci opět používat inline bránu?

Jakmile převedete váš e-shop nebo vaše stránky na zabezpečený HTTPS protokol. Po přechodu na HTTPS protokol nebudete muset znovu provádět integraci. Inline brána se u vás bude vyvolávat automaticky v rámci vaší původní integrace.

přechod na https

Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.