Shop roku 2016

Datum vytvoření: 12. 12. 2016

Odstartovala populární anketa Shop roku 2016. Již poosmé se hledají hvězdy e-shopového nebe. Registrujte se a ukažte svoji kvalitu. 

Tři kategorie, ve kterých se můžete blýsknout

Cena kvality je cenou zákazníků, kteří takto hodnotí své zkušenosti s nákupem na daném e-shopu za uplynulý rok. Celkem bude 13 kategorií a 40 podkategorií, ze kterých vzejde absolutní vítěz. Do ceny kvality jsou zařazeny všechny e-shopy, které se mohou pochlubit certifikátem Ověřeno zákazníky. Kategorii je možné vybrat od 1. 12. 2016 do 31. 1. 2017 – přímo v administraci obchodu na Heureka.cz. Při výběru rozhoduje většinový sortiment. 
Hlasování se účastní všichni zákazníci, kteří během soutěžního období, tedy od 1. 1. 2016 do 31. 12. 2016 nakoupili a poté ohodnotili spokojenost s nákupem přes dotazník spokojenosti ve službě Ověřeno zákazníky.

Cena popularity probíhá od 1. 12. 2016 do 28. 2. 2017 a vítězem se stane shop s největším počtem hlasů. Současně bude oznámeno i zbylých 9 finalistů. Registrovat se nemusíte, stačí pouze vyzvat své uživatele a zákazníky k hlasování. Stáhnout si můžete také banner k podpoře v hlasování

Poslední kategorií je Cena Heureky. Zde rozhoduje odborná porota, která je složená z předních osobností českého e-commerce trhu. Registrace do Ceny Heureky probíhá pomocí formuláře v období od 1. 12. 2016 do 31. 1. 2017. Registrovat e-shop, který je něčím zajímavý, může kdokoliv. Registrace e-shopu na Heurece není podmínkou. Při vyplňování formuláře uveďte, kdo e-shop přihlašuje plus kontaktní údaje, link na e-shop, stručný popis činnosti e-shopu a informace, čím je výjimečný a proč by právě tento e-shop měl vyhrát.
Z nominovaných pak vybere odborná porota dva finalisty a vítězný e-shop, který získá Cenu Heureky.
 
Kompletní informace získáte přímo na webu shoproku 2016

Heureka Shop Roku 2016
 
Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.