Z AdWords je Google Ads

Datum vytvoření: 25. 07. 2018
Možná jste si toho už všimli a pokud ne, tak se nelekejte. Ze značky Google AdWords stala Google Ads. Zkracování je holt populární. Jinak se ale nic nemění.

Google Adwords se mění na Google Ads

V rozhraní služby, na fakturách nebo v centru nápovědy teď nenajdete značku Google AdWords, ale nově (od 24. července 2018) pojmenovanou Google Ads. Služba má nové jméno a logo. Ale změna nebude mít žádný vliv na výkon vašich kampaní, navigaci v účtech nebo vytváření přehledů.

URL adresa adwords.google.com se změnila na ads.google.com a adresa centra nápovědy support.google.com/adwords na support.google.com/google-ads. Obě stránky se ale automaticky přesměrují na aktuální adresy, nemusíte se ničeho bát.
google ads
zdroj: support.google.com/
 
 

Veronika Jelínková
Autor: Veronika Jelínková
Psaní mě lákalo a bavilo už na střední škole, proto jasnou volbou po maturitě bylo vysokoškolské studium žurnalistiky. Tam stále získávám zkušenosti nejen z oboru klasické žurnalistiky, ale také PR a mediálních studií.Mám také zkušenosti s prací v novinách. Za svoji kariéru jsem už vytvořila stovky článků. V Sheanu všechny tyto znalosti využiji při psaní textů, které čtenáře zaujmou. Copywriting je často podceňovanou součástí marketingu, ale dlouhodobě přináší výsledky.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.