E-shop na Shoptetu

… když chcete jednoduché řešení bez zdlouhavého vývoje na míru

Tipujeme dobře, že s e-shopařením teprve začínáte, potřebujete jednoduché a funkční řešení a nechcete se zatěžovat vývojem na míru? V tom případě jste na správné adrese. Celý e-shop vám postavíme na Shoptetu. A co je Shoptet? Jednoduchý redakční systém, kde si snadno přidáte produkty, nastavíte platby a nebo třeba kamenné prodejny. Shoptet navíc nabízí řadu doplňků, které možnosti vašeho e-shopu ještě rozšíří.

Cílem internetového obchodu není ohromit svou podobou nebo funkcemi, ale vytvářet zisk svému majiteli a nabídnout dobrou službu zákazníkovi. A to je i naším cílem. Vytváříme internetové obchody tak, aby byly jednoduché a přehledné pro zákazníka. Prostě aby zákazník našel, co hledá. Vždyť důvěra zákazníka – to je, oč tu běží! Ten, kdo důvěřuje, nakoupí a rád se vrací.

Mám zájem o službu

Časová osa práce před spuštěním

Zanalyzujeme projekt a rozebereme zadání s klientem.

Stanovíme cíle projektu, definujeme cílové publikum a vytvoříme specifikaci projektu.

Vybereme marketingové kanály, se kterými se bude po spuštění projektu pracovat.

Analyzujeme klíčová slova a zjistíme chování uživatelů v daném segmentu.

Navrhneme navigaci webu a určíme chování filtrů (pokud jsou na webu použity).

Stanovíme obsahovou strategii.

Vybereme vhodnou šablonu, oku lahodící a hlavně funkční pro projekt.

Implementujeme a naprogramujeme projekt. Upravíme design dle dostupných možností a potřeb projektu.

Naplníme data na web.

Nastavíme projekt z hlediska SEO.

Zkontrolujeme a spustíme projekt.

Znovu projekt zkontrolujeme a otestujeme správnou funkčnost.

Časová osa práce po spuštění

Nastavíme analytiku.

Rozjedeme marketingové kanály.

Budeme reportovat a vyhodnocovat výkon e-shopu.

Jak vám s vytvořením e-shopu pomůžeme my?

  1. Před vlastním tvořením přemýšlíme. Analyzujeme a následně pro e-shop navrhujeme informační a funkční strukturu.
  2. Jsme oficiálním partnerem Shoptetu, víme tedy, na co si dát pozor.
  3. U Shoptetu máme vlastního zástupce. Věci tak dokážeme řešit rychle napřímo.
  4. Nové informace máme z první ruky. Vyhodnotíme, které se hodí pro vás a předáváme je.
  5. Každý pracovní den máme k dispozici technickou podporu.
  6. Jednáme vždy férově. Na čem se domluvíme, to platí.
  7. Vytvořením internetového obchodu naše služby teprve začínají. S navázáním jednotlivých komunikačních kanálů vám rádi pomůžeme.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

David Kovář

Manažer pro klíčové zákazníky

Díky práci v různorodých oborech jsem získal přehled o tom, jak to kde funguje, a dokážu tak lépe porozumět klientům z mnoha odvětví. Rozvoj, hledání nových cest, uplatňování trendů. Sžiji se s vaším projektem a posunu ho na vyšší level.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.