Firma

Společnost Shean s.r.o. se zabývá poskytováním komplexních služeb v oboru internetových prezentací, e-shopů a internetového marketingu. Působíme na českém trhu od roku 2005 a našim zákazníkům jsme schopni poskytnout veškeré služby od webdesignu přes implementaci redakčního systémů OmnixCMSinternetového obchodu OmnixCMS, návrhů a správy reklamních kampaní až po nadstandardní poradenství v právních oblastech podnikání na internetu. 
Snažíme se prosadit na trhu prostřednictvím kvalitních internetových systémů, snahy realizovat každé specifické přání zákazníka a dlouhodobé péče o naše projekty. Není tudíž výjimkou, že se z našich zákazníků často stávají naši partneři
Naše filozofie
Jsme tým mladých lidi, kteří se snaží dělat svou práci dobře a nepodléhat všudypřítomným konzumním hodnotám. Snažíme se držet svých vlastních hodnot, kterými jsou radost z dobře odvedené práce a spokojenost našich zákazníků. Těší nás jejich úspěchy získané prostřednictvím námi realizované webové prezentace nebo internetového obchodu. Nesnažíme se za každou cenu realizovat co největší množství projektů – dbáme na to, abychom měli na každý projekt dostatečné množství času a výsledky byly maximální. Jsme našim klientům nablízku nejen během realizace, ale mohou se na nás s důvěrou obrátit i v následujícím období fungování projektu.

Snažíme se podporovat mladé talenty. Vybraným spolkům a aktivitám poskytujeme webové technologie a prostor za individuálních podmínek.

Pro zkvalitnění a doplnění služeb spolupracuje firma Shean s.r.o. s řadou partnerů. Tato spolupráce nám umožňuje poskytovat komplexní a kvalitní služby.
Naši klienti
Nejsme malou firmou, jsme společností spokojených klientů. Zakládáme si na dobrých vzájemných pracovních i mezilidských vztazích. Mezi naše nejvýznamější partnery patří:
 
Proč spolupracovat s námi
Internetové prostředí pro nás není jen prací, ale hlavně koníčkem. Účastníme se tak nejrůznějších akcí spojených s tvorbou webových stránek či internetovým marketingem. Našim klientům tudíž můžeme nabídnout moderní technologie i nejnovější trendy v oblasti webové analytiky a internetového marketingu.

Proč tedy spolupracovat právě s námi?
 
 • máme dlouholeté zkušenosti nasbírané prací na stovkách projektů
 • stojí za námi kvalitní řešení šité na míru každému klientovi
 • neustále zdokonalujeme a aktualizujeme vlastní redakční systém a internetový obchod
 • dbáme na proklientský přístup a na důkladnou osobní konzultaci s každým klientem
 • zajišťujeme nadstandartní poradenství v právní oblasti ve formě zpracování obchodních podmínek, respektování standardů pro ochranu osobních údajů
 • klademe důraz na strukturované projektové řízení s maximální interakcí klienta
 • následujeme vývoj a trendy webových aplikací, neustále aktualizujeme dřívější projekty
 • naši zaměstnanci se pravidelně zdokonalují a vzdělávají, abychom byli schopni rychle reagovat na veškeré novinky ve světě internetu
 • dlouhodobě pečujeme o projekty ve formě webové analytiky a přizpůsobujeme projekty analyzovaným výsledkům tak, aby bylo dosaženo maximální efektivnosti
 • nabízíme komplexní služby – realizací internetových stránek nebo e-shopu naše práce teprve začíná (SEO, SEM, PPC kampaně)
 • vytváříme webové prezentace s maximální účinností, zajistíme nejen vysokou návštěvnost, ale především vysokou konverzi (odeslání objednávky, odeslání poptávkového formuláře)
 • vytvoříme kvalitní a originální grafické zpracování
 • orientujeme se na výkonové finanční ohodnocení
 • máme množství kladných referencí od našich klientů
Náš tým

Jsme týmem profesionálů. Každý z nás má ve firmě svoji úlohu, a tvoří tak nepostradatelnou část celku. Vychováváme si své odborníky již jako studenty vysokých škol. Každý jsme osobností, které záleží na kvalitně odvedené práce a zde možná tkví tajemství našeho úspěchu.

S kým budete v naší firmě spolupracovat nejčastěji?

Miloslav Novotný – vedení firmy

Miloš Novotný firmu v roce 2005 zakládal a od té doby je jedním z nejzodpovědnějších členů našeho týmu, který se stará o její budoucnost. Má na starosti celkový chod firmy a také ekonomické a organizačních záležitosti. 

Miloš Zavadil – projektový manažer, SEO specialista

Druhý Miloš v naší firmě se stará o plánování a řízení marketingových projektů. K jeho přednostem patří systematičnost, spolehlivost a velký technický rozhled. Během svého vysokoškolského studia zastával ve firmě funkci kodéra a nyní se specializuje především na optimalizaci webu pro vyhledávače (SEO).

Marek Pilát – konzultant

S Markem se pravděpodobně setkáte při prvním jednání. Jeho silnou stránkou je komunikace a velký rozhled v oblasti internetu. Oblast IT je mu od malička blízká, udržovat si přehled v oboru je zároveň jeho koníčkem. Proto se může stát dobrým prostředníkem pro projednání vaší představy internetového projektu. Přiblíží vám problematiku, tak abyste našli společně nejlepší řešení.

Eva Zouharová – vedoucí marketingového oddělení

S Evou se budete setkávat na schůzkách a samozřejmě je vám k dispozici také při e-mailové a telefonické komunikaci. Vede tým zkušených copywriterů, grafiků a PPC specialistů, takže vám dokáže pomoci s nejrůznějšími dotazy v oblasti online marketingu. Má na starosti rovněž fakturaci a vytváření marketingových plánů a reportů. Jejími přednostmi je systematičnost, pečlivost a dotahování úkolů do konce.

Martin Fencl – PPC specialista

Martin se internetovému marketingu věnuje již více než 7 let. Díky odbornému přesahu do oblastí ekonomie a automatizace dokáže z PPC kampaní vyždímat maximum. Miluje konverze a chce jich mít ve spravovaných účtech co nejvíc.

Ondra Misák – programátor

Ondra patří k dalším zástupcům našeho vývojového oddělení. Neustále pracuje na vývoji našich firemních projektů.

Tomáš Pilát – marketingový konzultant

Tomáš vyniká svým rozhledem v oblasti internetu, které před lety začal sbírat ve společnosti Seznam.cz. Aktivně se účastní setkání odborníků z nejrůznějších oblastí a do firmy tak přináší zejména nové technologie a nápady. Výhodou Tomáše je, že za svou kariéru prošel různými vývojovými fázemi, ať už ve společnosti Seznam.cz, tak i ve společnosti Shean.cz, a jeho znalosti tedy nejsou pouze teoretické, ale i praktické. Budete s ním jednat na úvodní schůzce, kde s vámi bude řešit veškeré podrobnosti zakázky a předá vám svoje inovativní návrhy.

Michal Hejč – vedoucí vývoje CMS systémů

Michal je hlavním vývojářem našich internetových technologií. Jeho prací je vytvářet a organizovat práci programátorů. K Michalovým přednostem patří důslednost a zodpovědnost. Jeho zásluhou jsou naše produkty (redakční systém, internetový obchod) jedny z nejkvalitnějších v porovnání s konkurencí. Stará se o to, aby naše internetové systémy neztrácely svoje kvality a důsledně následovaly vývojovou strategii. Jeho práci jistě velmi oceníte, pokud se s námi rozhodnete spolupracovat.

Materiály ke stažení
Veškeré materiály ke stažení naleznete ZDE
 

Proč spolupracovat s námi?

Spojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávajíSpojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávají
Stále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkůmStále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkům
Máme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislíMáme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislí
Účastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničíÚčastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničí
Naším obchodníkem jsou referenceNaším obchodníkem jsou reference
Do projektů neustále implementujeme nové technologieDo projektů neustále implementujeme nové technologie
Jsme lidští – vzájemné nápady konzultujemeJsme lidští – vzájemné nápady konzultujeme
Máme více jak 10 roků zkušenostíMáme více jak 10 roků zkušeností

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica, Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.