co bude tvojíhlavní náplní práce?

Do našeho vývojového týmu hledáme front-end vývojáře nebo vývojářku s velmi dobrou znalostí HTML5 a CSS3. Tvojí hlavní náplní práce bude realizace nových webů a eshopů, optimalizace a zdokonalování stávajících projektů. Projekty řídíme agilně, takže budeš vždycky vědět, na čem pracovat a co má prioritu. Verzování v GitLabu je pro nás samozřejmostí. Každý sprint pro tebe bude malou výzvou.

Na práci je u nás klid. Komunikaci s klienty za tebe vyřídí PO, backend pořeší kolega. Ty se můžeš věnovat tomu, co tě baví. Optimalizovat, hledat řešení, která jsou funkční, responzivní a uživatelé je ocení. Máme interního grafika, se kterým můžeš realizovat i ty nejdivočejší nápady. Oceníme tedy, pokud se budeš orientovat v grafických programech Adobe Photoshop nebo Figma. Jdeme s dobou a nezapomínáme se věnovat i novým technologiím a systémům, např. October, Upgates, Shopify, Laravel.

Jsme dog-friendly i baby-friendly office, rádi spolu trávíme čas i mimo práci. Dále nabízíme, např. flexibilní pracovní dobu, možnost home office, obchodní a kvartální odměny. Máme v týmu skutečné odborníky a srdcaře. S klienty budujeme vztahy a dlouhodobě rozvíjíme jejich podnikání.

Nemáš dostatek zkušeností, ale máš grafické oko a chuť učit se? Nevadí, i tak nám o sobě dej vědět.