Náš příběh

Co bylo první? Vývoj, nebo marketing?

U nás vývoj. Nejdříve jsme tvořili weby a grafiku, ale brzy nám došlo, že bez marketingu to nepůjde. Hledali jsme a stále hledáme šikovné a pracovité lidi z celého kraje. A tak tu dnes stojí dva silné týmy, které se skvěle doplňují.

proč s námi spolupracovat?10 a půl důvodu

 1. S vašimi zákazníky nás spojuje stejný příběh.
 2. Děláme marketing pro lidi. Ne pro korporáty.
 3. Najdete u nás vývojové oddělení, programátory, experty na exportní politiku a celý marketing.
 4. Široké portfolio služeb.
 5. Naši klienti jsou pro nás partneři.
 6. Staráme se o lidi v týmu, vážíme si jich a podporujeme je v dalším vzdělávání.
 7. Jsme lidští a trávíme spolu čas i mimo práci. Dobrovolně.
 8. Dotahujeme věci.
 9. Nespoléháme se na odhady a svoji práci vyhodnocujeme.
 10. Posloucháme. Sebe navzájem i vás.
 11. Prohlédněte si naše reference
Šín!

Ovečka Shaun nebo Charlie Sheen?

Vyslovení značky SHEAN může leckomu zavařit. I když jsme už slyšeli kdejakou interpretaci našeho jména, správná varianta je jen jedna – [šín]. A tak pojďme všichni zapomenout na ovečku Shaun a další podobné kreace.

My jsme prostě šín!

Jak šel čas a kam míříme

Zakládáme firmu.

Realizujeme weby a grafické práce.

2

Začínáme s internetovým marketingem.

Vyvíjíme aplikace na míru.

4

Vyvíjíme vlastní CMS systém Omnix.

6

Rozšiřujeme portfolio marketingových služeb.

Začínáme s mobilními weby a e-shopy.

8

Školíme strategický model STDC.

Firma se člení na vývoj a marketing.

Rozšiřujeme jednotlivé týmy.

15

Řízení projektů probíhá pomocí accountů.

Rozjíždíme ExportPilots.

25

Spuštění nového webu.

Rozvoj značky ExportPilots.

40

Blansko? Naše základna!

Blansko je známé především blízkostí jeskyní. My ale žádné vykopávky rozhodně nejsme. Blanska se prostě nevzdáváme. Moc dobře víme, že i díky tomu máme blíž k vašim zákazníkům. Navíc v dnešní době, kdy téměř vše funguje online, nehraje sídlo firmy žádnou roli.

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

No není to všechno skvělé?

Potkejme se