co bude tvojíhlavní náplní práce?

V současné době spolupracujeme s více než stovkou klientů. Pod rukama nám jich ale za 15 let existence prošlo mnohem víc. Někteří se k nám pravidelně vrací nebo předávají pozitivní reference o naší práci svým známým a obchodním partnerům. Tak se naše databáze klientů neustále rozrůstá. Vážíme si jejich přízně a rádi bychom s nimi zůstali v kontaktu, vzájemně se informovali o novinkách, vyhodnocovali stávající řešení a hledali prostor pro rozvoj spolupráce.

A právě proto hledáme do našeho týmu nového parťáka, nebo parťačku. Nebudeš aktivně navolávat nové klienty, ale je třeba, aby ses nebál/a vzít telefon do ruky. Hlavní náplní práce bude reagovat na poptávky nových nebo stávajících klientů, odpovídat na jejich dotazy, hledat pro ně řešení a zároveň komunikovat jejich potřeby do firmy. Druhou neméně důležitou složkou bude vyhodnocování řešení, která jsme klientům poskytli v minulosti, a následně nabídnout jejich modernizaci, případně rozšíření služeb.

Budeš tak trochu obchodní zástupce, protože musíš dobře znát naše služby, taky trochu analytik, abys dokázal/a vyhodnotit, co který klient potřebuje. Taky budeš trochu projektový manažer, protože budeš komunikační a kontrolní spojka mezi klientem a firmou. Ale pořád budeš člověk pečující o naše zákazníky - empatický, komunikativní, proaktivní a milý parťák. Nemusíš se bát, stereotypní se tvoje práce nikdy nestane.