Vstup na zahraniční trh

Dostaňte svoji firmu na zahraniční trh

Expanze na zahraniční trh si žádá hodně odvahy, času, ale hlavně výborné znalosti dané země a jejího trhu. Odvaha vám neschází, ale neznáte cílový trh? Přemýšlíte nad tím, zda bude váš produkt úspěšný i v zahraničí? Naše odborná analýza vám dá odpovědi na vaše otázky.
 
Tím to ale nekončí. Pomůžeme vám porovnat ceny, najít vhodné partnery, vybrat přepravní společnosti, s překlady i analýzou zbožových porovnávačů. Otevíráme vám dveře na zahraniční trh. Račte vstoupit.
 
Jan Střítecký
Mgr. Jan Střítecký, Ph.D.
Exportní analytik, překlady a lokalizace
Díky rodičům jsem měl možnost chodit 2 roky na základní školu v rakouském Salzburgu. Už tehdy mě uchvátily cizí jazyky, cestování a poznávání jiných kultur. Po gymnázium jsem se proto rozhodl pro studium Historie a Španělštiny, které jsem dokončil doktorským studiem Španělské filologie v roce 2016. Během toho jsem pobýval přes 2 roky ve Španělsku a Mexiku. Uchvátila mě nejen samotná země, ale také šance poznat inspirativní lidi a získat nový pohled na fungování společnosti. Díky tomu všemu mám nadhled na veřejnou správu, e-shopy a celkově podnikání.

Následovala výuka cizích jazyků, překladatelská činnost a také rozvoj exportního marketingu ve firmě SHEAN. Právě skloubením jazykových a marketingových znalostí se mi podařilo nabídnout klientům originální produkt, který jim pomůže otevřít dveře na zahraniční trhy a zvýšit tak jejich obrat.

A protože každá firma je jiná a stejně tak každá země má svá specifika, tak já mám jistotu, že pro mě bude každá analýza unikátní. A právě tato pestrost mě nepřestává bavit.

Pomohli jsme do zahraničí...

Fenster SofortSkladová okna - vstup na rakouský a německý trh

S firmou SHEAN spolupracujeme v rámci marketingu více jak 5 let. Když jsme zjistili, že nabízí i analýzu zahraničního trhu, neváhali jsme oslovit přímo je. Vstup české firmy do zahraničí s sebou nese značná rizika a spoustu otázek. Chtěli jsme tedy být co nejlépe připravení a znát co nejvíce odpovědí. Pan Střítecký nám zpracoval podklady, které nám pomohly v rozhodování, na který zahraniční trh vstoupit. Vzhledem k tomu, že šlo o hodnotné materiály, zahájili jsme spolupráci na samotné realizaci zahraničního podnikání, což s sebou neslo přípravu e-shopu, lokalizaci a následný marketing - toto je za nás hlavní výhoda agentury SHEAN - jejich komplexnost.

Pokud tedy uvažujete o podnikání v zahraničí, s klidem mohu tuto analýzu doporučit.

Ladislav Horčica, výkonný ředitel
https://www.fenster-sofort.de/, https://www.fenster-sofort.at/
 
VEIT ElectronicsVEIT Electronics

Jan Střítecký nám pomáhal s expanzí do Latinské Ameriky. Dodané analýzy nám odhalily příležitosti ale i bariéry vstupu na vzdálené zahraniční trhy. Přestože se průnik na trhy Latinské Ameriky ukázal jako těžší, než jsme si mysleli, rozbory jednotlivých trhů (Mexiko, Argentina, Chile a Kolumbie) nám pomohly určit, na kterou oblast se má smysl zaměřit. Výsledkem jsou tři prodané nákladní automobily na přepravu jednodenních kuřat do Mexika a získání dvou distributorů vah na drůbež (Mexiko, Peru). Pan Střítecký nám navíc zajistil i překlad kupních smluv do češtiny a zjistil bankovní podmínky k platbě, což nám ušetřilo spoustu času. Jeho služby mohu tedy vřele doporučit.

Svatopluk Žák, Sales manager VEIT Electronics
http://www.veit.cz/

Zaujaly vás tyto informace? Připravíme pro vás mnohem víc…

  • Odhad tržeb, modelace reálného obratu a nákladů
  • Odhad externích/interních rizik
  • Analýza bankovních účtů / podmínek
  • Analýza přepravních společností
  • Analýza zbožových porovnávačů
  • Účetnictví / Daňový systém
  • Personální zajištění pracovní pozice k vám do firmy
    - pracovník na úvazek nebo dohodu s patřičnými znalostmi pro komunikaci se zákazníky na daném trhu

Proč spolupracovat s námi?

Spojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávajíSpojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávají
Stále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkůmStále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkům
Máme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislíMáme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislí
Účastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničíÚčastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničí
Naším obchodníkem jsou referenceNaším obchodníkem jsou reference
Do projektů neustále implementujeme nové technologieDo projektů neustále implementujeme nové technologie
Jsme lidští – vzájemné nápady konzultujemeJsme lidští – vzájemné nápady konzultujeme
Máme více jak 10 roků zkušenostíMáme více jak 10 roků zkušeností

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.