Miloslav Novotný

Jednatel a správce systémů

/files/articles_images/i/IMG_9385-Edit.jpg
Tým vývoj
novotny@shean.cz

Já jsem ten, kdo s tím společně s grafikem Honzou Křížem vlastně celé začal. Když jsme v roce 2005 firmu zakládali, probíhal rychlý rozvoj webů a e-shopů a my jsme chtěli být u toho. Tvořit stránky, e-shopy nebo užitečné aplikace na míru. A tak jsme založili SHEAN. Já sám jsem své první zkušenosti s tvorbou webu a internetem samotným získával už na začátku milénia, kdy jsem se doma poprvé připojil k internetu.

Začalo to tvorbou webových stánek naší obce. Pořád se o tento obor zajímám a nezanedbávám nové technologie, o kterých chci mít přehled. Internetové stránky mi byly velkým koníčkem, který se mi pak stal prací. Když vidím, že věci a služby fungují a naši zákazníci jsou spokojení, to mě opravdu potěší. A je to hlavně díky našemu skvělému kolektivu, který mi stejně jako vývoj firmy dělá velkou radost.

S čím vám pomohu?

  1. Přípravou a zpracováním dat
  2. Importy/exporty dat
  3. Školením práce s CMS systémy
  4. Hostingy
  5. Doménami
  6. E-maily

V čem vidím naši největší sílu?

Tým lidí, co za firmou stojí, a komplexnost služeb, které poskytujeme. Je to jako ve sportu desetiboj. Nejsme nejlepší běžci, nebo skokani o tyči, ale celkově máme nadhled a hodně co nabídnout.

přečtěte si, co jsem napsal(a) na blogu

Zajímavé články18. 02. 2019

Udržujte své mailingové databáze aktuální

Z našich zkušeností víme, že až 26 % e-mailů v databázích zákazníků je nefunkčních. Důsledkem toho jsou zbytečné útraty za...

Přečíst

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.