Správa PPC kampaní

… když klik za pár korun může přinést tisíce

Výborné zacílení na relevantního návštěvníka. Rychlé spuštění. Možnost flexibilních změn. A hlavně vysoká účinnost, která přinese obchodníkovi to hlavní – peníze. Vítejte ve světě PPC reklamy. Ve světě, kde neplatíte za pouhé zobrazení, ale až za proklik.

PPC reklama je formou online placené reklamy pomocí nástrojů Google Ads, Sklik, Facebook, Adform, Heuréka nebo Zboží. Konkrétní formy PPC mixu vybíráme na základě konzultace vašeho business modelu. Veškeré marketingové kanály v online i offline světě se vzájemně ovlivňují, a tak je naším úkolem nalézt maximální synergii všech marketingových zdrojů.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí spravovat PPC reklamy?

 1. PPC reklamy vám přinesou vysokou návratnost investic.
 2. Vaše služby budou nabídnuty jen lidem, co o ně projevili zájem.
 3. Budete moci flexibilně reagovat na všechny změny.
 4. Reklamy vás okamžitě zviditelní na místech, kde se pohybují vaši zákazníci.
 5. Získáte detailní statistiky o nákupním chování.
 6. Zaplatíte jen za reálné výsledky.

Časová osa práce

Stanovíme cíle propagace – zjistíme, jaké požadavky na kampaně máte.

Určíme využití konkrétních PPC kanálů. Stanovíme, jaké PPC kanály rozjet s ohledem na povahu vašeho projektu a podle KPI.

Analyzujeme klíčová slova.

Zajistíme měření konverzí, nasazení nebo kontrolu remarketingových kódů.

Vytvoříme kampaně a reklamy.

Spustíme propagaci.

Podle našich interních checklistů zkontrolujeme nově spuštěné kanály.

Budeme průběžně optimalizovat – pro snižování nákladů anebo zvyšování výkonu.

Vyhodnotíme výsledky.

Více konverzí za nižší cenu – příklad, který mluví za vše.

Zobrazit případovou studii

jak vám s PPC reklamami pomůžeme my?

 1. Nestřílíme na masu lidí, zakládáme si na precizním cílení.
 2. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci.
 3. Nespoléháme se na pocity, rozhodnutí stavíme na datech.
 4. Nespokojíme se se standardem, stále inovujeme.
 5. Chceme vašemu podnikání prospět a vydělat peníze.
 6. Kampaně nenecháváme ležet ladem, pravidelně optimalizujeme a zpřesňujeme cílení.
 7. Víme o všech novinkách a aktualizacích, které online nástroje pravidelně vydávají. Nebudete ani o krok pozadu.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Martin Fencl

PPC specialista

V prostředí placené reklamy se cítím jako ryba ve vodě. A pro vás můžu být zlatou rybkou, která plní přání. Přání být víc vidět. Být vidět přímo tam, kde se nachází vaši potenciální zákazníci.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.