Český výrobce oplocení, který se o vaši zakázku postará od A do Z

Tvorba e-shopuNavštívit web

Nechte si poradit od profesionálů a nekupujte zajíce v pytli. Plotové centrum je předním výrobcem oplocení v ČR, který vyniká svojí poctivostí a přidanými službami, které zákazníkům směle nabízí. Plot je vizitkou každého majitele pozemku. Proto vsaďte na kvalitu.

Zadání

Na projektu Plotové centrum Kopeček jsme od samého začátku měli jasné zadání a jasný cíl. Vytvořit nový e-shop, a zvýšit tak jeho obrat. Sestavili jsme marketingový mix přímo na míru klientovým potřebám a neustále pracujeme na vylepšení webového rozhraní, díky čemuž se nám daří stanovený cíl plnit. Všechno je však o pravidelných kontrolách, vyhodnocování a optimalizacích, proto neustále pracujeme na co nejvyšší návratnosti vložených investic. V současnosti se mimo prodeje produktů z e-shopu soustředíme také na propagaci zájmů firmy a její značky, která má silné kořeny a tradici v oboru.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Plotové centrum Kopeček je firmou sídlící v Rajhradu u Brna, která se zaměřuje jak na oslovení trhu B2C, tak i B2B. Jejich nabídka je tak opravdu široká a největší předností je vlastní výroba drátěného a jiného oplocení. Zákazníci často oceňují možnost přizpůsobit si plot na míru podle svých představ. Pomohou vám od výběru plotu až po samotnou montáž na klíč.

Libor Kopeček

plotovecentrum.cz

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Marek Pilát

Vedoucí obchodu a manažerů pro klíčové zákazníky

Mám za sebou 3 roky telefonické komunikace s klienty v předchozí práci a už přes 7 let v SHEANu strávený čas setkáváním se a komunikací s našimi partnery. Baví mě hledat nové cesty a pro ně správná řešení. Komunikace s lidmi je mi vlastní a k tomu jsem od mala zarytý sportovec, díky čemuž rád pracuji v týmu.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.