Český výrobce oplocení, který se o vaši zakázku postará od A do Z

Tvorba e-shopuNavštívit web

Nechte si poradit od profesionálů a nekupujte zajíce v pytli. Plotové centrum je předním výrobcem oplocení v ČR, který vyniká svojí poctivostí a přidanými službami, které zákazníkům směle nabízí. Plot je vizitkou každého majitele pozemku. Proto vsaďte na kvalitu.

Zadání

Na projektu A-Z Plotové centrum jsme od samého začátku měli jasné zadání a jasný cíl. Vytvořit nový e-shop, a zvýšit tak jeho obrat. Sestavili jsme marketingový mix přímo na míru klientovým potřebám a neustále pracujeme na vylepšení webového rozhraní, díky čemuž se nám daří stanovený cíl plnit. Všechno je však o pravidelných kontrolách, vyhodnocování a optimalizacích, proto neustále pracujeme na co nejvyšší návratnosti vložených investic. V současnosti se mimo prodeje produktů z e-shopu soustředíme také na propagaci zájmů firmy a její značky, která má silné kořeny a tradici v oboru.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

A-Z Plotové centrum je firmou sídlící v Rajhradu u Brna, která se zaměřuje jak na oslovení trhu B2C, tak i B2B. Jejich nabídka je tak opravdu široká a největší předností je pak vlastní výroba drátěného a jiného oplocení. Zákazníci často oceňují možnost přizpůsobit si plot na míru podle svých představ a možností. Pomohou vám od výběru plotu až po samotnou montáž na klíč.

Libor Kopeček

plotovecentrum.cz

Ve firmě Shean máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany Shean jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Tým marketing

Marek Pilát

Manažer pro klíčové zákazníky

Mám za sebou 3 roky telefonické komunikace s klienty v předchozí práci a už přes 7 let v SHEANu strávený čas setkáváním se a komunikací s našimi partnery. Baví mě hledat nové cesty a pro ně správná řešení. Komunikace s lidmi je mi vlastní a k tomu jsem od mala zarytý sportovec, díky čemuž rád pracuji v týmu.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.