Foto a video produkce

… když chcete oživit stávající sdělení jedinečným obsahem

Video nebo fotografie může být 5x efektivnější než psaný text a přiláká pozornost až 80 % návštěvníků stránek. Vaše značka tak bude doplněna o originální obsah, který dokáže přenést důležité sdělení, vyvolat správné emoce a ještě více přiblíží vaše produkty k zákazníkům.

Náš tým připraví koncept a postará se o realizaci, aby všechno do nejmenšího detailu ladilo s vaší značkou k danému účelu.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí tvořit audiovizuální obsah?

  1. Textům a celému obsahu dodáte potřebnou šťávu.
  2. Zaujmete více pozornosti návštěvníků stránek.
  3. Zvýší se vám návštěvnost stránek.
  4. Budujete obsah pro více komunikačních kanálů najednou.
  5. Lidé si váš obsah budou se zaujetím číst a rádi se k němu budou vracet.

Časová osa práce

Definujeme potřeby, možnosti a cíle klienta.

Vytvoříme originální koncept a nápady odprezentujeme klientovi.

Poskládáme plán využití obsahu.

Zprostředkujeme realizaci focení / natáčení.

Vrhneme se do využití nového obsahu.

jak vám s produkcí fotek a videí pomůžeme my?

  1. Známe velkou škálu ověřených fotografů a kameramanů.
  2. Pomůžeme vám vymyslet koncept a originální obsah fotografií či videí.
  3. Zajistíme realizaci focení/natáčení.
  4. Výstupy propojíme s marketingovými kanály a nastavíme vám strategii, která vytěží maximum.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.