Tvorba značky

… aneb když začínáte od nuly

Hledáte jméno pro svoji novou značku? Nebo je snad stávající název pouhým břemenem, které už s sebou nechcete táhnout dál? Pomůžeme vám najít novou značku. A nejen to! U výběru jména to všechno totiž teprve začíná.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí pracovat na tvorbě značky?

 1. Odlišíte se od konkurence.
 2. Snáze lidem vysvětlíte poslání a vizi podnikání.
 3. Jasně si definujete postavení na trhu.
 4. Sjednotíte grafickou prezentaci značky.
 5. Lépe zasáhnete vaši cílovou skupinu.
 6. Lidé si vás snáze zapamatují a vytvoří si ke značce vztah.
 7. Sepíšete příběh značky a začnete v něm žít.

Časová osa práce

Uspořádáme úvodní workshop s klientem a sepíšeme jasné zadání.

Pustíme se do analýzy konkurence a trhu v daném oboru.

Vymyslíme první návrhy nového názvu značky.

Vybereme název a vytvoříme logo.

Připravíme kompletní grafický návod a navrhneme komunikační strategii značky.

Odprezentujeme vám návrh nového brandu.

Doladíme poslední detaily a předáme hotový brandmanuál.

Jak vám s tvorbou značky pomůžeme my?

 1. Věnujeme pozornost vašim potřebám a přáním. A všech zaměstnanců firmy.
 2. Nestavíme nebeské zámky. Píšeme příběhy opravdově.
 3. Budeme s vámi v neustálém kontaktu.
 4. Na novou značku bedlivě dohlíží grafické, kreativní a analytické oči našeho týmu.
 5. Nekopírujeme konkurenční značky. Jdeme svou vlastní cestou.
 6. Postaráme se o další část života značky. Od tvorby webu po online marketing.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Ondřej Sabol

Vedoucí content marketingu

V marketingu jsem začínal před lety jako grafik, postupně jsem přibral i tvorbu textů. Kampaně, weby a PR výstupy promýšlím vždy z pohledu obou řemesel. Mojí parketou je zkrátka tvorba obsahu, který má jasný cíl a odráží hodnoty klienta.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.