Copywriting

… když obsah má ten správný šmrnc

Není to CtrlC→CtrlV. Ale skládačka slov, která pobaví, pomůže, inspiruje a prodá. Dejte nám vaše fakta a my jim vdechneme život. Budou přínosné pro lidi i viditelné pro vyhledávače. Budou jedinečné.

Kvalitní obsah by měl plnit dvě základní funkce. Poskytovat přínosné informace a přivádět nové návštěvníky. Když budete mít informace dobře strukturované a přehledně zobrazované, návštěvníci pak lépe najdou, co hledají a na stránkách se neztrácejí. Prostředky investované do jejich přivedení jsou tak efektivně využívány. Pokud poskytujete kvalitní informace, vyhledávače a potencionální zákazníci si vás najdou sami.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí tvořit kvalitní obsah?

 1. Budete mít jedinečný obsah a odlišíte se od konkurence.
 2. Zvýší se vám návštěvnost stránek.
 3. Budujete obsah i pro další komunikační kanály.
 4. Lidé si váš obsah budou se zaujetím číst a rádi se k němu budou vracet.
 5. Texty budou mít šťávu a potřebný drive.

Časová osa práce

Společně si sedneme a poznáme návzájem sebe, vaše produkty a příběh, který za vaší značkou stojí.

Vypracujeme předběžnou analýzu projektu.

Vytvoříme komunikační a obsahový plán.

Průběžně plníme body z předem definovaných bodů plánu.

Po celou dobu budeme klást důraz na cíl webu nebo obchodu.

Vyžádáme si od vás kvalitní podklady pro tvorbu obsahu (fotografie, interní informace, reálná data).

Propojíme copywriting s dalšími kanály – například se sociálními sítěmi.

Vyhodnotíme naši práci a odprezentujeme vám výsledky.

Zapracovali jsme na lepším obsahu stránek. Co se stalo potom?

Zobrazit případovou studii

jak vám s copywritingem pomůžeme my?

 1. Tvoříme kvalitní texty, které ocení zákazníci i vyhledávače. Dlouhodobě!
 2. Dbáme na komplexní obsah v jednotném stylu a tónu.
 3. Píšeme kreativní a fakty nadupané články zasazené do souvislostí.
 4. Najdeme příběh vaší značky, který do obsahu přirozeně vneseme.
 5. Obsah používáme v různých marketingových kanálech, na webu i na sociálních sítích.
 6. Získáte viditelný efekt v mnoha ohledech (např. nárůst návštěvnosti, pozornost lidí z oboru).
 7. S kvalitním obsahem jde ruku v ruce i větší zisk.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Ondřej Sabol

Vedoucí content marketingu

V marketingu jsem začínal před lety jako grafik, postupně jsem přibral i tvorbu textů. Kampaně, weby a PR výstupy promýšlím vždy z pohledu obou řemesel. Mojí parketou je zkrátka tvorba obsahu, který má jasný cíl a odráží hodnoty klienta.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.