SEO – optimalizace pro vyhledávače

… když jste pro vyhledávače neodolatelní

Být viděn a přitom neutrácet za reklamu? Jde to. Ale potřebujete kvalitní SEO. Je nutné optimalizovat, ladit, vylepšovat. A to stále. Změny algoritmů vyhledávačů uhánějí mílovými kroky, a tak pomalí nemají šanci. My rádi bojujeme o přední příčky. A vy?

SEO alias optimalizace pro vyhledávače je služba, kterou v agentuře vylaďujeme už více než 8 let. Její vývoj denně bedlivě sledujeme, vymýšlíme nové postupy, vzděláváme se, účastníme se odborných konferencí. Zkrátka jsme SEO totálně podlehli. A právě z našich dlouholetých úspěchů se snažíme vytěžit maximum pro váš byznys.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí využívat službu SEO?

  1. Klik z organického vyhledávání vás nic nestojí.
  2. Návštěvy přicházejí na relevantní výrazy, čímž získáváte cílenou návštěvnost.
  3. Dlouhodobě se vám zvýší návštěvnost stránek.
  4. Váš zisk postupně poroste, chce to ale trpělivost – na SEO se nesmí spěchat.

Časová osa práce

Na počátku spolupráce si definujeme požadované cíle a zjistíme co si od spolupráce slibujete.

Vašim požadavkům nastavíme individuální postupy.

Analyzujeme klíčová slova, která mají pro váš business potenciál.

Vybraná slova a fráze s vámi konzultujeme.

Navrhneme nové přistávací stránky pro vybrané fráze.

Postupně upravíme obsah webu tak, aby jednotlivé fráze mohly soutěžit o TOP pozice ve vyhledavačích.

V případě nedostatečného obsahu vám bude k dispozici náš copywriter, abychom doplnili obsah pro uživatele.

Veškerou práci doplňujeme UX poznatky za účelem zvýšení konverzních poměrů a plnění cílů.

Dbáme na pravidelný update obsahu na webu.

V případě potřeby začneme pracovat na získání relevantních zpětných odkazů pro váš web.

Nastavíme potřebné analytické nástroje.

Zpětně analyzujeme postupy a výsledky.

Jak jsme zvýšili obrat a návštěvnost e-shopu o 173,5 %?

Zobrazit případovou studii

jak vám se SEO optimalizací pomůžeme my?

  1. Během 3 let jsme dokázali u řady webů navýšit návštěvnost z vyhledávačů o více než 900 %.
  2. Pracujeme systematicky a krok za krokem (nejprve vstupní audit, pak analýza klíčových slov, pravidelný update obsahu, zpětná analýza postupů a výsledků).
  3. Práci doplňujeme UX poznatky za účelem zvýšení konverzních poměrů a plnění cílů.
  4. Výsledky práce vám budeme pravidelně prezentovat.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Miloš Zavadil

Analytik a SEO specialista

Práce, která není hned vidět, ale z dlouhodobého hlediska přináší velice zajímavé výsledky. Zvýšení návštěvnosti, povědomí o značce a hlavně vyšší zisky – přesně za tím stojí už 11 let moje práce v agentuře SHEAN.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.