Správa sociálních sítí

... když se z fanoušků stanou zákazníci

Žijeme v „době sdílené”, kdy jsme zvyklí na to, že všichni komunikují otevřeně. A právě na sociálních sítích se pohybuje čím dál vyšší počet vašich zákazníků. Celkové budování brandu je o skládání jednotlivých dílů do skládačky. Ať už jste živnostník, nebo mezinárodní firma.

Denně chodí na sociální sítě okolo 80 % uživatelů českého internetu. Využijte tuto velkou sílu ve svůj vlastní prospěch. Oslovte své potenciální zákazníky, budujte komunitu, bavte ji, sdílejte zážitky, buďte rádci, a zvyšujte tak svoji důvěryhodnost. Lidé raději kontaktují někoho, o kom si mohou dohledat nějaké informace.

Mám zájem o službu

proč se vyplatí věnovat čas sociálním sítím?

 1. Oslovíte velkou skupinu lidí.
 2. Udržujete fanoušky v blízkosti svého byznysu.
 3. Placené příspěvky můžete výborně zacílit.
 4. Zjistíte zpětnou vazbu od svých zákazníků a fanoušků.
 5. Zajistíte si zvýšení tržeb.

Časová osa práce

Provedeme analýzu stávajícího profilu nebo založíme profil nový.

Nastavíme si očekávání a cíle – Budeme řešit jen dosah? Chceme prodávat? Zajímá nás růst fanouškovské základny?

Navrhneme správné cílení a význam stránky.

Stanovíme postup zveřejňování příspěvků a připravíme kompletní obsahovou strategii.

Budeme pravidelně přispívat a komunikovat s fanoušky.

V případě zájmu se postaráme i o vlastní fotografie, krátká či animovaná videa.

Provedeme reporting a měření výsledků jednotlivých příspěvků.

Jak zvýšit tržby na FB z 0 na 770 000 Kč?

Zobrazit případovou studii

jak vám se správou sociálních sítí pomůžeme my?

 1. Navrhneme komplexní marketingovou strategii napříč sociálními sítěmi.
 2. Nastavíme vaše účty na sociálních sítích transparentně pomocí Business Manageru.
 3. Pravidelně dodáme obsah, který má říz.
 4. Propojíme data ze sociálních sítí s vašimi analytickými nástroji.
 5. Dokážeme dynamicky propagovat tisíce produktů v samostatných reklamních sestavách.
 6. Zajistíme, aby vaše investice do sociálních sítí byly návratné i v krátkodobém měřítku.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Gabriela Bartošovská

Správkyně sociálních sítí a PR specialistka

V agentuře SHEAN jsem začínala v roce 2016 na pozici textaře. Díky tomu, že se v blogové sféře a na sociálních sítích pohybuji víc jak 8 let, tak se to překlopilo i do mé práce a aktuálně věnuji nejvíce času právě sociálním sítím, školení a obsahové strategii.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.