Zajímavé články

Nahlédněte pod pokličku PPC reklamy
Datum vytvoření: 20.08.2019
Když se řekne PPC reklama, mnohým se nic nevybaví, ale to nevadí. Dnes se vám pokusím toto téma přiblížit. Tak se pohodlně usaďte, nejlépe s kávou, nebo čajem a jdeme na to.
Google Data Studio – Dejte číslům slušivý kabátek
Datum vytvoření: 12.08.2019
V marketingu (a nejen tam) platí obecně jedna věc. K úspěšnému vyhodnocení strategií, taktik, kanálů, nebo kampaní potřebujeme mít data. A potřebujeme jich mít dost. Naštěstí máme šikovné nástroje, jako je Google Analytics, Google Ads, Sklik, Business manager od Facebooku aj., které nám umí naservírovat pořádnou porci dat. Jenže jak následně z tohoto množství dat vybrat ta pravá a analyzovat je?
Jistě každý slyšel, že Facebook i Instagram chystají plno změn… Jaké to budou?
Datum vytvoření: 08.08.2019
Nic není stálé a o sociálních sítích to platí dvojnásob. Taky jste si všimli, že se vám Facebook mění doslova pod rukama?
5 rad při psaní tiskové zprávy
Datum vytvoření: 23.07.2019
Rádi byste, aby se o vás psalo i v médiích? A ideálně zadarmo? Klíčem k úspěchem může být dobře napsaná tisková zpráva. Sepsali jsme 5 rad, díky nimž se šance, že neskončíte v e-mailovém koši novinářů, výrazně zvýší.
Content GAP analýza aneb Mějte konkurenci pod kontrolou
Datum vytvoření: 09.07.2019
Na internetu lze nalézt nepřeberné množství méně či více komplexních taktik či technik pro práci s webovým obsahem a jeho rozvoj. Jejich postupy mohou být různorodé, avšak cíl je vždy totožný – vylepšit obsahové pokrytí webu a rozšířit množinu klíčových frází, na které dokáže web a jeho jednotlivé stránky konkurovat ve výsledcích vyhledávání.
Co je Vyond? V čem vám může pomoci a k čemu jej využijete?
Datum vytvoření: 18.06.2019
Ať chceme nebo ne, videa vládnou světem a statisticky jsou rozhodně nejúspěšnějším médiem přenosu informací. Vyond je internetová aplikace, která umožňuje snadno vytvářet videa pomocí široké škály šablon, zvuků, stylů i typu prostředí.
Máte namířeno vstříc zahraničním trhům? Letíme v tom s vámi!
Datum vytvoření: 13.06.2019
Zvažujete, zda překročit rodnou hroudu a pokusit se uspět za hranicemi? Věříte své službě nebo produktu a chcete k expanzi přistoupit pečlivě připraveni? Právě pro vás jsou určeny naše komplexní analýzy zahraničních trhů.

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.