Zajímavé články

Copywriting vs. žurnalistika: šéfové a nadpisy
Jak moc se vlastně liší copywriting a žurnalistika? Je jedno opravdu jen podřadné popisování produktů a druhé hledání pravdy a odhalování korupce? Rozhodně záleží na druhu média, některé podobnosti a odlišnosti ale najdete všude. My vám jich pár také přinášíme v tomto článku.
Kde se vzal newsletter?
Všichni ho známe ze svých emailových schránek. Termín ale pochází z doby dávno před vynálezem internetu.
Jak na trackování PDF dokumentů umístěných na webu
Díky správně stanovených metrik a limitů můžete vyhodnotit, jak si na vašem webu vedou umístěné soubory a jak se jim daří plnit cíle. Navíc vám v tomto článku řekneme, co je při optimalizaci PDF souborů důležité a jak se liší od klasických HTML stránek.
Pusťte nám to SEO aneb největší mýty ze světa SEO
Pojďte společně s námi na prohlídku legendárních SEO mýtů. Podařilo se nám jich shromáždit celých dvacet, a přestože se neodvažujeme tvrdit, že jsme je chytli všechny, určitě jich totiž není o moc méně než pokémonů, snažili jsme se pro vás vybrat ty nejrozšířenější, nejnebezpečnější či ty nejzábavnější. Pokud jste správně naladěni, pojďme se na ně kouknout blíže.
Desatero úspěšné spolupráce s blogery
Blogování udává trendy. Blogeři a Youtubeři mají více sledujících, jak kdejaká herečka a zpěvák, a dokonce nechybí ani soutěže popularity. Ruku v ruce s tím jde vliv na jejich čtenáře. Ti si rádi nechají doporučit výrobky, služby i podniky a díky tomu se stává blogerská scéna zajímavou pro firmy a podnikatele. Jak ale na to, aby byla spolupráce úspěšná, zajímavá a bavila všechny strany?
Sledujete na Instagramu účty, které neznáte?
Co dělat, když zjistíte, že na instagramu sledujete účty, které neznáte a jejich sledování jste nepotvrdili?
Trackování YT videí - jak na to a k čemu to vůbec je?
Je tomu poměrně nedávno, co Google Tag Managger (GTM) přišel s možností štítkovat YouTube videa. A protože se snažíme držet trendů, i my jsme si novou funkci ihned s nadšením osahali a vyzkoušeli na vlastních projektech.

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.