Zajímavé články

Anchor texty nejsou jen ozdoba pro čtenáře. Využíváte jejich potenciál naplno?
Datum vytvoření: 01.11.2019
Znáte nás všichni. Křičíme na čtenáře z každého textu na webu. Když vás pošleme na dobrou a užitečnou stránku, spokojeně se usmějete a máte chuť poplácat nás po zádech. Když se u nás něco porouchá a vedeme ke spamu, neužitečné nebo nic neříkající stránce, jste naštvaní, že jste nám naletěli. Seznamte se. Říká se nám anchor texty.
PPC slovník pojmů
Datum vytvoření: 23.10.2019
PPC reklama. Jeden z nejznámějších pojmů online marketingu. Zajímáte se o PPC reklamní systémy a chcete se vyznat v této zkratkové hantýrce? Pokud se v pojmech jako PPC, PNO, ROI, nebo feed ztrácíte, jste tu na správné adrese. Sepsali jsme pro vás základní slovníček pojmů z oblasti placených reklam na internetu. Schválně, kolik níže zmíněných pojmů jste už někde zaslechli, ale stále si nemůžete zapamatovat, co přesně znamenají?
Není psaní jako psaní. Zvládli byste dělat copywritera?
Datum vytvoření: 01.10.2019
Maturitní slohovku ve škole psal skoro každý. A pro většinu byla pravděpodobně noční můrou, která definitivně pohřbila naděje na to, že by ve vás mohl být aspoň kousek češtinářského talentu, který vám někdy ještě dovolí napsat dobrý text na web nebo motivační dopis do nové práce tak, aby ho personalista hned nesmetl ze stolu.
Nahlédněte pod pokličku PPC reklamy
Datum vytvoření: 20.08.2019
Když se řekne PPC reklama, mnohým se nic nevybaví, ale to nevadí. Dnes se vám pokusím toto téma přiblížit. Tak se pohodlně usaďte, nejlépe s kávou, nebo čajem a jdeme na to.
Google Data Studio – Dejte číslům slušivý kabátek
Datum vytvoření: 12.08.2019
V marketingu (a nejen tam) platí obecně jedna věc. K úspěšnému vyhodnocení strategií, taktik, kanálů, nebo kampaní potřebujeme mít data. A potřebujeme jich mít dost. Naštěstí máme šikovné nástroje, jako je Google Analytics, Google Ads, Sklik, Business manager od Facebooku aj., které nám umí naservírovat pořádnou porci dat. Jenže jak následně z tohoto množství dat vybrat ta pravá a analyzovat je?
Jistě každý slyšel, že Facebook i Instagram chystají plno změn… Jaké to budou?
Datum vytvoření: 08.08.2019
Nic není stálé a o sociálních sítích to platí dvojnásob. Taky jste si všimli, že se vám Facebook mění doslova pod rukama?
5 rad při psaní tiskové zprávy
Datum vytvoření: 23.07.2019
Rádi byste, aby se o vás psalo i v médiích? A ideálně zadarmo? Klíčem k úspěchem může být dobře napsaná tisková zpráva. Sepsali jsme 5 rad, díky nimž se šance, že neskončíte v e-mailovém koši novinářů, výrazně zvýší.

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.