Jak jsme krok po kroku pomohli vybudovat přední český e-shop s okny

Tvorba e-shopuNavštívit web

Na začátku roku 2015 jsme pro našeho zákazníka Oknostyl Group s.r.o. modernizovali webové stránky. Od té doby uplynulo pár let a společnými silami jsme vytvořili krásný projekt, za kterým stojí silný příběh a jednoznačné výsledky.

Zadání

Na začátku všeho bylo potřeba odrazit se od konkrétního bodu a se zlepšováním e-shopu jít po krůčkách. Prvotní zadání tedy bylo obléct stávající e-shop do nového kabátu. A tak jsme se pustili do práce.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Rodinná firma Oknostyl Group s.r.o. se zabývá prodejem a montáží oken a dveří. Celá filosofie firmy se opírá o tradiční hodnoty a soustředí se na poskytování profesionálního řešení na míru každému zákazníkovi, což se odráží i v samotné spolupráci s námi. A to je nám sympatické.

Tomáš Mazel

oknostyl.cz

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2009. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Tým marketing

David Skoupý

Vedoucí marketingu

Stejně jako řídím některé naše projekty, tak řídím i samotný marketingový tým. Moje práce spočívá v koordinaci týmu, komunikaci se zákazníky, kontrolách termínů a zpracování fakturace.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.