E-shop, který vás vybaví na léto i do zimy

Tvorba e-shopuNavštívit web

Redesign e-shopu. To je vždy něco, při čem se všem rozzáří oči. Nový design, nové funkce a hlavně viditelná změna k lepšímu. Práce na takovém projektu jde potom jedna radost.

Zadání

Práce na projektu Skimishak.cz začala tím, že klient nebyl spokojený s dosavadní funkčností a podobou jeho e-shopu. Stránky se načítaly pomale, nefunkční vyhledávání a celkově se s e-shopem těžce pracovalo a prováděly úpravy. Ani otázka zbožových porovnávačů a organického vyhledávání nestála za moc a navíc bylo také potřeba nastavit propojení s Google Analytics.

Práce bylo jako na kostele a času nebylo nazbyt, jelikož zrovna vrcholila zimní sezóna. Pustili jsme se do analýzy starého e-shopu i zhodnocení dosavadního marketingu a po prvních zásazích už začaly chodit první objednávky. V průběhu léta jsme začali plánovat kompletní změnu e-shopu a koncem roku spustili redesignovanou podobu Skimishak.cz, který je provázán i s účetním systémem, a kopíruje tak skladové zásoby na prodejně.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Obchod Skimishak vás vybaví do zimy i na léto. A to především z pohledu sportovního vybavení a oblečení. Na jejich prodejně i e-shopu najdete širokou nabídku kol a lyží, pokud se vám však nechce investovat přímo do koupi nového vybavení, využít můžete i nabídky půjčovny. Ať jedete na kola, či na lyže, ve Skimishak vás na výlet dokonale připraví.

Petr Ondrejech

skimishak.cz

Spolupráci s firmou SHEAN jsme navázali kvůli našemu nefunkčnímu a pomalému e-shopu. Po analýze e-shopu a kontrole nastavení marketingu jsme vše přizpůsobili a v podstatě od druhého dne začaly chodit objednávky. Kdežto bez zásahu SHEANu jsme měli pár objednávek za cca 3 měsíce. Přes jisté porodní bolesti, které jsou všude, se nám podařilo spustit nový web Skimishak.cz. Webu musím vyzdvihnout jeho rychlost, stabilitu a taky skvěle fungující design. Spolupráce s firmou SHEAN je bez problémů. Jde vidět, že ví, co dělají a ví, kde jsou stále naše mezery, na kterých je potřeba zapracovat, aby web fungoval ještě lépe. Tímto vám děkuji.

na projektu využíváme tytoslužby

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.