Vyvíjíme aplikaci na míru pro Hospodský kvíz

Tvorba webuNavštívit web

Do hospody na pivo a na kvíz. Geniální nápad, který se před pár lety zrodil v našem milovaném Blansku (my vám říkali, že je to super město!). Dnes si na tento kvíz můžete zajít už ve všech krajích Česka. Zaskočit za přáteli do hospody na jedno a navíc se u toho pobavit a vzdělat, to je hlavní cíl projektu Hospodský kvíz. Kdo nezná, musí poznat!

Zadání

Hospodský kvíz je hra. A tato hra nás baví jak hrát, tak se na ní i podílet. Už několik let stojíme u tohoto projektu a budujeme aplikaci na míru všem (ne vždy jednoduchým) potřebám. Připravili jsme grafický návrh webových stránek a zajistili jejich nakódování. V administraci potom vytváříme jednotlivé kvízy, zpracováváme výsledky a pracujeme na vyladěném procesu celé hry. Díky nové službě “Kvíz na doma” jsme na web také nasadili platební bránů.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Desítky podniků po celé České republice každý týden ožívají. Pravidelně v nich totiž probíhá vědomostní soutěž Hospodský kvíz. Otázky jsou nevyzpytatelné a okruhy témat dostávají do úzkých i ty připravené. Už jste se do soutěže někdy zapojili? Kvíz si dnes můžete zahrát už ve více jak 100 podnicích.

Tomáš Hloušek

hospodskykviz.cz

Společnost SHEAN vyvíjí pro naši firmu již několik let zcela na míru náš vnitřní informační systém, který neustále obohacujeme o nové funkce či jinak vylepšujeme. Díky mnohaleté spolupráci můžeme říct, že SHEAN, stejně jako my, udělal za poslední roky velký krok dopředu.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Lucie Nováková

Manažerka pro klíčové zákazníky

Pečlivost a spolehlivost. Přesně tyto své vlastnosti můžu při každodenní práci v SHEANu využít. Mám díky nim výborný přehled o všech pracích, které naše vývojové oddělení zrovna vykonává. Svým profesionálním, ale stále přátelským přístupem se snažím s klienty vždy domluvit na nejlepším řešení, které jim při problémech pomůže.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.