Eva Martinková

HR specialistka a konzultantka

/files/articles_images/m/martinkova_eva.jpg
Tým provoz
martinkova@shean.cz

S agenturou SHEAN jsem byla v kontaktu řadu let a odjakživa bylo mým snem zde pracovat, hlavně kvůli skvělým lidem, pohodovému vedení a úžasným sirupům v kuchyňce. V listopadu 2018 se mi podařilo najít oblast, jak můžu být SHEANu prospěšná. S ročním synem za zády jsem začala pracovat na pozici Back Office s přesahem do HR a s příchodem mého druhého syna jsem se přesunula výhradně na pozici HR specialistky. S nástupem obou dětí do školky jsem si kromě personální agendy vzala na starost i konzultantskou činnost pro některé klientské projekty.

Na SHEANu mám ráda, že nic není problém, všechno se dá domluvit. Mám ráda i to, že práce je různorodá, nikdy nedělám to stejné dokola – snad jen s výjimkou zpracování mezd. Očekávám vysoké nasazení od sebe a svědomitost od ostatních. Ve volném čase se kromě rodiny věnuji i hospodaření ve skautském středisku v Blansku.

Je zajímavé, že všechny moje dřívější pracovní zkušenosti mně daly základy pro práci, kterou dělám teď. Takže pro mě aktuálně všechny cesty vedou do SHEANu.

S čím pomáhám týmu i vám?

  1. Hledám do našeho týmu další skvělé lidi.
  2. Kolegům pomáhám s papírováním, daněmi a s čímkoliv, co potřebují.
  3. Pomáhám klientům, kteří potřebují navrhnout konfigurátor, aplikace na míru či automatizaci.
  4. Vytvářím pohodovou a přátelskou atmosféru, ve které se všem dobře pracuje.

V čem vidím naši největší sílu?

Jsme jiní, opravdoví a pracovití.

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.