Platební brány

…když má zákazník při způsobu platby na vybranou

Dokud zákazník neprovede platbu, bitvu nemáte zdaleka vyhranou. Není pro něj totiž nic horšího, než zbytečné překážky v posledním kroku objednávky. Nabídněte zákazníkům funkční provedení bez zádrhelů. Musíte při nepovedené platbě vystavovat novou objednávku? To vám vyřeší možnost opakované platby, kterou vám na e-shop nasadíme.

Online platba kartou, bankovní převody či elektronické peněženky. Všechny tyto způsoby plateb jsou mezi českými spotřebiteli velmi oblíbené. Věděli jste, že online platby zvednou výši objednávky v průměru o 14 % a naopak sníží riziko storna objednávky až o 20 %?

Mám zájem o službu

Časová osa práce

Získání prvotních podkladů pro implementaci (komunikace mezi klientem a bránou).

Připravení testovací implementace.

Provedení sady testovacích plateb.

Zaslání žádosti ohledně přechodu do ostrého provozu.

Výměna testovacích údajů za nově dodané ostré.

Provedení jedné ostré testovací platby.

Spuštění na e-shopu pro zákazníky.

Jak vám s platební bránou pomůžeme my?

  1. Máme zkušenosti s nasazením platebních bran.
  2. Dokážeme implementovat jakoukoliv platební bránu.
  3. Standardně přidáváme platební brány nebankovních systémů GoPay, Gpwebpay, PayU, ThePay, Pays.
  4. Nově jsme se stali partnerem platební brány Pays.
  5. Dokážeme synchronizovat platby do e-shopu. I ty opakované.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Filip Pokorný

Projektový manažer

Kdyby se mě někdo zeptal na moji nejsilnější schopnost, tak bych řekl, že je to pití kafe. Naštěstí ale u toho zvládám řídit proces tvorby webů a e-shopů.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.