Obsahový audit

… když váš obsah potřebuje navést na správnou cestu

Máte na webu nebo e-shopu velké množství textu a už se ztrácíte v tom, co nového napsat? Tápete, jaké informace vašim zákazníkům vlastně chybí? Přesně nevíte, jaká témata lidé v souvislosti s vaším byznysem hledají?

Pak je ten nejlepší čas na obsahový audit. A čemu konkrétně se my podíváme takzvaně na zoubek?

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí vytvořit obsahový audit?

  1. Bez kvalitního obsahu se vaše podnikání neobejde.
  2. Vše budete mít zaznamenáno na jednom místě.
  3. Získáte doporučení na změnu nebo vytvoření textu a jiného obsahu pro váš web/e-shop.
  4. Váš marketing bude efektivnější a bude udávat jednotný komunikační tón.
  5. Nabijeme vás novými nápady a vymyslíme možné kroky k jejich snadné realizaci.

Časová osa práce

Zjistíme, jaký obsah již máte vytvořený, jakým se věnuje tématům, jakou formou (články, videa, infografiky, atd.) a jaké využíváte komunikační kanály.

Ve spolupráci s kolegy ze SEO týmu vypracujeme analýzu klíčových slov.

Zeptáme se lidí ve vaší firmě, s čím se na ně zákazníci obracejí.

„Prolustrujeme“ vaši konkurenci.

Navrhneme obsahovou strategii (na jaký obsah se zaměřit, sestavení publikačního plánu, nastavení jednotné firemní komunikace).

Jak vám s obsahovým auditem pomůžeme my?

  1. Zjistíme, jaký obsah již máte vytvořený a jaké komunikační kanály využíváte.
  2. Najdeme ve vašem obsahu zásadní mezery a ty společně zalepíme.
  3. Vypracujeme podrobnou analýzu klíčových slov (zjistíme, co lidé v souvislosti s vaším byznysem hledají a na jaké otázky potřebují odpovědět).
  4. Provedeme interní audit.
  5. Navrhneme kompletní obsahovou strategii.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Ondřej Sabol

Vedoucí content marketingu

V marketingu jsem začínal před lety jako grafik, postupně jsem přibral i tvorbu textů. Kampaně, weby a PR výstupy promýšlím vždy z pohledu obou řemesel. Mojí parketou je zkrátka tvorba obsahu, který má jasný cíl a odráží hodnoty klienta.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.