Grafické práce

… když chcete dát tvář vašemu podnikání

Kvalitní vizuální styl přidá vašim produktům tvář a zvýší jejich hodnotu. Na základě dialogu o značce vytvoříme snadno použitelné logo a kompletní vizuální identitu, aby si vás už nikdo s konkurencí nepletl. Profesionální vizuální prezentace vaše podnikání vynese na vyšší úroveň.

Webdesign, tvorba loga, grafický manuál, animace, videa, reklamní bannery, vizitky, potisky, tiskové materiály. A nejen to. Zajistíme vám kompletní online i offline grafickou prezentaci. Nebo jen část. Záleží na vás.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí investovat do grafické prezentace?

  1. Dáte hmatatelnou podobu vašemu nápadu, produktu nebo názvu projektu.
  2. Vdechnete zastaralé grafice či logu nový život.
  3. Vše půjde ruku v ruce. A vy se o to lépe zařadíte do povědomí zákazníků.
  4. Vyladíte logotyp a ujasníte si jasná pravidla pro užívání loga.
  5. Ucelíte celou komunikaci v jeden hlavní směr.

Časová osa práce

Připravíme si půdu pro další kreativní fázi. Zanalyzujeme si trh, najdeme rizika a sjednotíme představy s klientem.

Vytvoříme návrh i s ukázkou prezentace výstupů.

Odprezentujeme výsledek klientovi.

Sestavíme návod užívání grafických prvků a navrhneme plán začlenění.

Zkontrolujeme správné používání, případně navrhneme úpravy dle potřeb.

jak vám s grafickou prezentací pomůžeme my?

  1. Sjednotíme grafickou identitu vaší značky. Svěžím a moderním způsobem.
  2. U vytvoření loga to nekončí. Ukážeme vám pravidla správného používání a pomůžeme vám vše nastavit.
  3. Vymyslíme vám grafickou prezentaci i pro sezónní nabídky. Abyste využili potenciál sezónnosti naplno.
  4. Grafiku tvoříme jak pro online, tak i offline prostor. Na míru vašim představám.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Jakub Zvejška

Grafik a UI/UX designer

Už od mala mě bavilo kreslit si a něco vytvářet. Ať už to byly obrázky příšer, tanků nebo kreslení vlastních komiksů. Prostě být kreativní.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.