Marketingový výzkum

… když chcete získat data pro výběr správné cesty

Získat jistotu, že rozumíte svým současným i budoucím zákazníkům nebo zaměstnancům a poskytujete jim služby, kvalitu a produkty, které žádají? Pomůžeme vám provést výzkum s ohledem na specifika vašeho odvětví a cílů, kterých chcete dosáhnout. Na základě získaných dat navrhneme, jak proměnit nalezené výzvy v uskutečnitelné úkoly.

Zpětná vazba je nejcennějším prostředkem, který můžete získat. Poznejte specifika vaší cílové skupiny a veďte komunikaci tím správným směrem. Ušetří vám to investici do nefunkčních kanálů a přiblížíte se reálným zákazníkům.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí marketingový výzkum?

  1. Poznáte svoji cílovou skupinu a její potřeby.
  2. Zjistíte, kde je vaše firma nejsilnější a co by naopak potřebovala zlepšit.
  3. Zvýšíte důvěryhodnost vaší firmy. Se zákazníky totiž začnete mluvit správnou řečí.
  4. Vylepšíte celý obsah webu. Bude přívětivější pro vás i zákazníky.
  5. Získáte odpověď, na co chcete. My vám jen poradíme, jak se ptát.
  6. Zaměříte svou pozornost na kanály, které opravdu dávají smysl.

Časová osa práce

Stanovení základního problému a nalezení vize.

Vytvoříme podrobné zadání s definicí stanovených cílů.

Vypracujeme podobu průzkumu a nachystáme ho k realizaci.

Vyhodnotíme výsledky.

Odprezentujeme výsledky klientovi a připravíme testovací kampaň.

Navrhneme implementaci výsledků a pustíme se do jejich využití.

jak vám s marketingovým výzkumem pomůžeme my?

  1. Dostaneme vás blíž reálným zákazníkům a danému trhu.
  2. Najdeme nefunkční postupy a navrhneme nové, které vás posunou kupředu.
  3. Díky dlouhodobému monitoringu předejdete číhajícím problémům.
  4. Získáte ucelený dokument s výstupy a návrhy kroků pro lepší firemní vystupování.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Ondřej Sabol

Vedoucí content marketingu

V marketingu jsem začínal před lety jako grafik, postupně jsem přibral i tvorbu textů. Kampaně, weby a PR výstupy promýšlím vždy z pohledu obou řemesel. Mojí parketou je zkrátka tvorba obsahu, který má jasný cíl a odráží hodnoty klienta.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.