Jaké služby poskytujete?

Rádi vám poradíme v oblasti IT technologií –⁠ vytvoříme web i e-shop přesně podle vašich představ a zařídíme propojení se systémy 3. stran, jako jsou ABRA, Flexi, Money nebo Pohoda. Navíc vám dodáme grafické služby a pomůžeme s marketingem. Také se na nás můžete spolehnout se správou výkonných PPC kampaní, foto a video produkcí, tvorbou značky i copywritingem. Více se o našich službách dočtete na stránce https://www.shean.cz/vyvoj/ a https://www.shean.cz/marketing/.

 Jak bude můj web nebo e-shop vypadat?

Prohlédněte si náhled předpřipravených šablon, které je možné individuálně upravit, aby odpovídaly vašim představám.

 Co jsou moduly a kde je najdu?

Moduly předsatvují další služby a doplňky z oblasti IT a marketingu, které posunou váš projekt o kus dál a z průměrného e-shopu udělají takový, který vyčnívá. Prohlédněte si nabídku těchto služeb.

 Mohu někde vidět váš redakční systém Omnix?

Ano, rádi vám na žádost zašleme demo verzi k vyzkoušení.

 Chci provozovat svůj e-shop i mimo ČR. Je to možné?

Ano. Systém Omnix je skvěle připraven pro provoz zahraničních mutací i s ohledem na optimalizaci pro vyhledávače. Na vaše přání zajistíme požadovanou jazykovou mutaci. Nás tým ExportPilots navíc pomůže s výběrem vhodného zahraničního trhu a zajistí jazykovou lokalizaci.

 Může e-shop běžet na vlastní doméně?

Ano, může. Nenabízíme však provoz webu na vašem vlastním serverovém řešení.

 Chci přejít od jiného poskytovatele. Pomůžete mi?

Ano, pomůžeme vám s převodem e-shopu, produktů i zákazníků na náš redakční systém Omnix. Případně navrhneme celkovou databázovou a komunikační strukturu mezi více systémy. Kontaktujte nás na adrese marek.pilat@shean.cz a domluvíme se.

 Na koho se obrátit v případě nefunkčnosti/výpadků služeb?

V případě neočekávaných komplikací či výpadku služeb postupujte podle našeho servisního řádu a kontaktujte naši zákaznickou podporu e-mailem na adresu servis@shean.cz.

 Který poskytovaný balíček je pro mě nejvhodnější?

Společně s vámi rádi vybereme tu nejvhodnější variantu produktu, aby byla šitá na míru vámi požadovaným službám. Je možné využívat i jednotlivé funkcionality z vyšších tarifů, pokud pro vás není vyšší tarif výhodný.

 Jsou nějaké pravidelné platby za poskytované služby?

Ano, jsou. Pravidelné poplatky účtujeme měsíčně za provoz redakčního systému Omnix a také za hosting podle zvoleného typu služby. Dále mohou být účtovány poplatky dle aktuální hodinové sazby za individuální úpravy, případně dohodnuté marketingové práce.

 Kde najdu návod, jak se systémem Omnix pracovat?

Připravili jsme si pro vás seznam videí, kde představujeme nejdůležitější funkce systému Omnix a jak s nimi pracovat. Podívejte se na náš soubor tutoriálů na YouTube.