Accounting

… když se nejasné představy změní v konkrétní plány

Převzetí projektu do vlastních rukou. Identifikování potřeb a nabídka nejvhodnějšího řešení. Klíčovým prvkem v tomto procesu je account manager, který je pozorovatelem, rádcem i věštcem. Věšteckou kouli v naší agentuře však nenajdete. My předvídáme z Google Analytics! A právě díky tomu můžeme vést a posouvat váš projekt k úspěchům.

Představte si skutečnost, že váš projekt šlape jako hodinky, a to bez neustálého přemýšlení, co, kdy, kde a jak je třeba zařídit. Accounting zahrnuje komplexní kontrolu nad všemi dílčími kroky, které vedou ke zmíněným cílům.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí accounting

 1. Budete vědět, že máte vaše podnikání pod kontrolou.
 2. Dostanete přímé výsledky práce a návrh dalších postupů.
 3. Bude vedle vás stát někdo, kdo domyslí všechny důsledky.
 4. Podnikání dostane jasný cíl.
 5. Nebudete střílet od boku, využijete přesně takové marketingové kanály, které budou pro vaši firmu přínosné.
 6. Můžete mít klidnou mysl bez starostí, protože zodpovědnost za projekt převezmeme my.

Časová osa práce

Vyslechneme si váš příběh a pochopíme vaše podnikání.

Stanovíme konkrétní cíle naší spolupráce.

Definujeme zákazníky vašich služeb, či zboží.

Zhodnotíme aktuální stav podnikání.

Vytvoříme celkovou strategii.

Realizujeme konkrétní úkoly vycházející z definované strategie.

Kontrolujeme, vyhodnocujeme a zadáváme práci.

Budeme pracovat na dalším rozvoji projektu.

jak vám s accountingem pomůžeme my?

 1. Account ví o všem, co se kde šustne. Na projekt se díváme jako na celek.
 2. Identifikujeme vaše potřeby.
 3. Najdeme řešení problémů.
 4. Zajímáme se nejen o online, ale i offline sféru.
 5. Vyhledáváme vhodné obchodní příležitosti.
 6. V rámci obchodu přemýšlíme za vás. Připomene vám důležité věci a termíny.
 7. Máme pod palcem práci ostatních kolegů a ručíme za konečný výsledek.
 8. Můžete si nám postěžovat, když se vyskytne nějaký problém. Ale také nás pochválit v případě úspěchu.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

David Skoupý

Partner a business development

Řeším strategický rozvoj SHEANu a starám se o to, abychom se jako firma ubírali správným směrem. Zároveň konzultuji klíčová řešení, která jdou směrem od nás k zákazníkům. Díky tomu jsem schopen s našimi týmy navrhovat jednoduchá a efektivní řešení, která vedou k plnění cílů zákazníků.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.