Vlastní online konfigurátor

… když si zákazník vytvoří produkt podle svých představ

Konfigurátor ukáže vaše produkty v tom nejlepším světle. Interaktivně, zábavně a přehledně. Se všemi technickými parametry i příslušenstvím. Máte e-shop nadupaný produkty, nebo nabízíte jedinečné služby? Konfigurátor využijete v obou případech a ještě k tomu zvýšíte zákazníkovu spokojenost z nákupu.

Mám zájem o službu

proč se vám vyplatí využít konfigurátor?

 1. Zvýší se konverzní poměr e-shopu.
 2. Odlišíte se od konkurence. Budete pro zákazníky zapamatovatelní.
 3. Zákazníci u vás budou nakupovat s radostí. A opakovaně!
 4. Snížíte nároky na komunikaci.
 5. Zákazníci uvidí okamžitý výpočet ceny a náhled produktu.
 6. Využití i pro B2B klienty (např. načítání cenových hladin z ERP/CRM systému).

Jak můžete konfigurátor využít

Konfigurace počítačové sestavy.

Konfigurace vozu, motorky nebo jízdního kola.

Balíček při objednání ubytování.

Speciální menu pro hosty restaurace.

Výběr služeb nebo školení.

Produkty k receptu.

Služby pneuservisu.

Stovky dalších možností. Záleží jen na vaší fantazii a potřebách.

Jak vám s řešením konfigurátorů pomůžeme my?

 1. Přizpůsobíme konfigurátor na míru vašim potřebám a sortimentu.
 2. Navrhneme vám vlastní design, který bude korespondovat s vaším webem.
 3. Propojíme řešení s vaším webem/e-shopem a napojíme platební brány.
 4. Díky zvoleným technologiím dokážeme řešení realizovat velmi rychle.
 5. Využíváme reaktivní aplikace VUE.js. Také aplikace, které umí běžet i offline.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

David Kovář

Manažer pro klíčové zákazníky

Díky práci v různorodých oborech jsem získal přehled o tom, jak to kde funguje, a dokážu tak lépe porozumět klientům z mnoha odvětví. Rozvoj, hledání nových cest, uplatňování trendů. Sžiji se s vaším projektem a posunu ho na vyšší level.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.