Zbožové porovnávače

… když o vás zákazníci vědí

Máte super ceny za produkt nebo službu, ale nikdo o tom neví? Snažíte se zviditelnit na internetu, avšak na zbožové porovnávače už nemáte čas, nebo nevíte, jak na ně? Asi už jste pochopili, že jejich sílu není radno podceňovat.

Zbožové vyhledávače slouží ke srovnání cen nejrůznějších výroků na internetu. A jelikož porovnávají nabídku zboží od různých dodavatelů, jsou nesmírně důležitým marketingovým kanálem, který vašemu e-shopu může brzy zajistit vyšší zisky. Pojďte se toho o nich dozvědět více.

Mám zájem o službu

proč věnovat čas zbožovým porovnávačům?

  1. Zbožové porovnávače budují důvěryhodnost internetového obchodu.
  2. Zobrazíte se přímo tam, kde lidé vyhledávají vaše zboží.
  3. Získáte zpětnou vazbu od vašich zákazníků.
  4. Zvýší se vám celkové tržby e-shopu.

Časová osa práce

Vrhneme se na počáteční analýzu současného stavu propagace na zbožových porovnávačích. Zkontrolujeme feedy a zjistíme možnosti jejich optimalizace. A to je jen začátek.

Dohodneme se společně na vašich očekáváních i požadovaných KPI.

Nastavíme měření konverzí a aktualizujeme informace v administraci reklamních účtů.

Provedeme nastavení cenových nabídek propagace.

Hromadně upravíme feedy.

Spárujeme vaše produkty a vyhrajeme si s category texty a názvy produktů.

Průběžně budeme kontrolovat zobrazování produktů a jejich konkurenceschopnost.

Podáme report o výkonu propagace.

jak vám se zbožovými porovnávači pomůžeme my?

  1. Vybereme vhodné zbožové srovnávače.
  2. Nejen Heureka.cz, Zbozi.cz, Glami.cz, Favi.cz, Sleviste.cz, ale obsáhneme mnoho dalších srovnávačů.
  3. Zajistíme data v xml feedu dle aktuálních specifikací.
  4. Upravíme pro vás xml feed přímo na míru.
  5. Neustále hlídáme cenu za proklik. Chcete přece co nejnižší náklady a co nejvyšší zisk?

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Tým marketing

Dominik Kratochvíl

Správce zbožových vyhledávačů

Každý den se starám o vaše reklamní účty, optimalizuji je a hledám prostor pro zlepšování jejich výkonu. Nejvíce času věnuji správě zbožových porovnávačů, kde dělám vše pro to, aby si lidé zakoupili produkt právě ve vašem eshopu.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.