Blog

Chraňte si své účty a přístupová hesla
Opatrnosti není nikdy dost a v případě internetu a online komunikace to platí dvojnásob. Chraňte si svá data, kontrolujte platby a všechny podezřelé změny. Předejdete tak nepříjemným problémům.
Nová služba pro e-shopy – dopřejte zákazníkům něco navíc
Vylepšete si svůj e-shop a prostředí košíku tak, aby se k vám vaši zákazníci rádi vraceli. Nabízíme novinku, která urychlí proces nákupu.
Black Friday v nakupování
My Češi akce milujeme. Stejně je tomu i jinde ve světě, a tak není divu, že se Černý pátek těší obrovské popularitě. Black Friday je každoročně na konci listopadu a zahajuje velké předvánoční nákupy.
Heureka Den dopravy zdarma se blíží
Blíží se již pátý ročník oslavy nakupování na internetu – akce Heureka Den dopravy zdarma. Letos v termínu 15.-16. 11. 2016.
Od 1. 11. inline brána dostupná pouze na HTTPS
Dle vyjádření GoPay bude inline brána od 1. 11. 2016 dostupná pouze na HTTPS stránkách.
EET u e-shopů
Máte e-shop a nejste si jistí, zda se vás týká elektronická evidence tržeb? Jen pokud se u vás dá platit výhradně bezhotovostním převodem, tak se vás netýká. U ostatních internetových obchodů je ale již potřeba zjistit si další informace a připravit se na tuto změnu.
Případová studie UX + SEO – klasický web
Fakt, že je třeba měřit výkonnost i u firemních webů, tedy ne pouze u e-shopů, si uvědomily již mnohé firmy. Ze získaného kontaktu pomocí webového formuláře může totiž vzniknout zajímavý obchod a web tím pádem nemusí sloužit pouze jako obyčejná vizitka, ale bude generovat skutečné zisky.

Proč spolupracovat s námi?

Spojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávajíSpojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávají
Stále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkůmStále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkům
Máme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislíMáme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislí
Účastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničíÚčastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničí
Naším obchodníkem jsou referenceNaším obchodníkem jsou reference
Do projektů neustále implementujeme nové technologieDo projektů neustále implementujeme nové technologie
Jsme lidští – vzájemné nápady konzultujemeJsme lidští – vzájemné nápady konzultujeme
Máme více jak 10 roků zkušenostíMáme více jak 10 roků zkušeností

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.