UX návrhy webů a e-shopů

… aby zákazníci po vteřinách načítání neutekli

UX alias user experience vyjadřuje pocit, zkušenost uživatele s daným produktem či službou. Při tvorbě webu a e-shopu zohledňujeme konkrétní potřeby našich klientů. Jedná se o rodinnou firmu, jejímž cílem je prodej několika málo originálních výrobků, nebo o obchod s tisícem produktů? Tak jako tak, vytvoříme vám funkční web na míru.

Nebo snad máte zastaralý web, který už pro zákazníky není vyhovující? Aby vám lidé neutíkali ke konkurenci, připravíme vám nový přehledný design webových stránek, ze kterých jen tak někoho pryč nedostanete. Zajistíme vašim zákazníkům intuitivní a co nejpohodlnější nákup. Podívejte se, jaký přínos pro vás tato služba může mít.

Mám zájem o službu

proč se vám vytvoření UX návrhu vyplatí?

 1. Zpřístupníte web vašim zákazníkům a nákup se tak pro ně stane příjemnějším.
 2. Zákazníci na webu najdou vše, co budou hledat.
 3. Zvýší se počet objednávek na e-shopu.
 4. Počet vracejících se zákazníků se zvedne.
 5. Vybudujete si lepší vztah se zákazníky.

Časová osa práce

Zanalyzujeme uživatelskou přívětivost webu a uživatelské chování na webu pomocí screen recordu a heatmap.

V rámci A/B testování otestujeme ovládací prvky, nebo verze celých stránek a navrhneme nové řešení.

Budeme s vámi konzultovat náš návrh změn.

Začneme pracovat na implementaci navržených úprav.

Otestujeme nový web a vyhodnotíme úspěšnost.

Zvýšili jsme počet odeslaných poptávkových formulářů o 101 %. Jak?

Zobrazit případovou studii

jak vám s UX návrhy pomůžeme my?

 1. Vytvoříme podrobnou analýzu vašeho projektu a stanovíme cíle.
 2. Připravíme grafický návrh.
 3. Všechny provedené kroky s vámi budeme konzultovat.
 4. Na novém webu se nebude podílet jen jeden člověk, ale celý tým.
 5. Pohlídáme optimální rozvržení vzhledu webu v různých zařízeních.
 6. Nový web je pro nás jako dítě. Chceme se o něj starat i nadále.

Chcete probrat možnosti spolupráce?

Nezávazná poptávka

hrajeme si do noty a táhneme za jeden provaz

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo má tuto službu pod palcem?

Jan Suk

Obchodní konzultant

Rád při práci používám inovativní postupy a svěží perspektivu, zároveň však ctím ustálené zlaté pravidlo obchodu – nejdůležitější ze všeho je spokojený zákazník.

Více o mně

Lenka Majcherová

Obchodní konzultantka

Už ako malá som s tátou vymýšlela rôzne claimy a eventové akcie v rodinnej firme. Neskôr to prešlo do hlbších rozhovorov nad strategickými riešeniami, ktoré som si podložila faktami na Univerzite marketingovej komunikácie v Trnave.

Více o mně

Marek Pilát

Vedoucí obchodu a manažerů pro klíčové zákazníky

Mám za sebou 3 roky telefonické komunikace s klienty v předchozí práci a už přes 7 let v SHEANu strávený čas setkáváním se a komunikací s našimi partnery. Baví mě hledat nové cesty a pro ně správná řešení. Komunikace s lidmi je mi vlastní a k tomu jsem od mala zarytý sportovec, díky čemuž rád pracuji v týmu.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.