Firmy.cz: Jak na víc brandů v rámci stejných fakturačních údajů?

Datum vytvoření: 26. 06. 2018
Potřebovali jsme založit další brand na serveru Firmy.cz. Jak to ale udělat, když má firma stejné IČ jako už založený profil?

Nezávislá provozovna vyřeší všechny starosti. Skoro všechny

Hledali jsme způsob, jak co nejjednodušeji a nejrychleji založit profil pro Asok na Firmy.cz. Asok má stejné fakturační údaje jako Oknostyl, náš další klient. Říkali jsme si, že to určitě půjde nějak snadněji, než abychom museli pro Asok zakládat úplně nový e-mail a profil na Firmách od píky. A taky že ano. Při schvalování nové pobočky firmy totiž mohou zaměstnanci Firem schválit ručně a nastavit ji jako tzv. nezávislou provozovnu.
 
jak na víc brandů pod jedním IC
 
Přesně to jsme potřebovali. V účtu Oknostylu jsme vytvořili novou pobočku, kterou jsme ale vyplnili pomocí dat Asoku. Velmi brzy nám pak novou nezávislou provozovnu Oknostylu - Asok schválili. Hned asi druhý den. A zákazníci ji tak teď mohou najít snadněji, když hledají servis oken nebo dveří.
Veronika Jelínková
Autor: Veronika Jelínková
Psaní mě lákalo a bavilo už na střední škole, proto jasnou volbou po maturitě bylo vysokoškolské studium žurnalistiky. Tam stále získávám zkušenosti nejen z oboru klasické žurnalistiky, ale také PR a mediálních studií.Mám také zkušenosti s prací v novinách. Za svoji kariéru jsem už vytvořila stovky článků. V Sheanu všechny tyto znalosti využiji při psaní textů, které čtenáře zaujmou. Copywriting je často podceňovanou součástí marketingu, ale dlouhodobě přináší výsledky.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.