Karel Zouhar

PPC specialista

/files/articles_images/k/kaja-seda_1.jpeg
Tým marketing
zouhar@shean.cz

Ve firmě SHEAN se věnuji především tvorbě PPC kampaní v reklamních systémech Google Ads a Sklik. V poslední době se věnuji také zbožovým porovnávačům, které jsou nedílnou součástí úspěchu spousty e-shopů. Vždy mi udělá velkou radost, když si někdo na internetu zakoupí produkt, či odešle poptávku skrze moji reklamu, neboť konverze jsou to, oč tu běží – čím více konverzí, tím více pocitu štěstí se mi dostává.

Moji kolegové o mně často říkají: „Kde je Kája, tam je zábava.“ A i když zatím práci v SHEANu kloubím s vysokoškolským studiem, k partě lidí, kterou jsem zde mohl poznat, bych se do budoucna rád přidal. Pro mě je totiž kamarádská atmosféra na pracovišti největším zásobníkem energie. Jen tak mohu s konverzemi čarovat taková kouzla.

Nejsem lama. Mám certifikáty:

S čím vám pomohu?

  1. Tvorba a správa PPC kampaní pro Google a Seznam
  2. Zbožové porovnávače

V čem vidím naši největší sílu?

Nejsilnější stránkou SHEANu je dle mého názoru jednoznačně propojení všech nástrojů internetového marketingu. Ruku v ruce zde jde vývoj webů společně s komplexním marketingem, a proto je naší silnou zbraní tým snů, který se skládá z vývojářů a designérů webů, PPC a SEO specialistů, copywriterů a všech ostatních článků zapadajících do systému, který zaručuje skvělý výsledek. Mimo jiné je tento tým skvělý i mimo kancelář. Například na firemních akcích, na kterých se zaručeně nikdo nenudí, o což se osobně rád postarám.

již jsem pomohl těmto Klientům

Naše reference

přečtěte si, co jsem napsal(a) na blogu

Zajímavé články09. 06. 2020

Sdílení účtů Google Ads, Google Analytics a Sklik – první krok k úspěchu

Stále více lidí se v rámci správy reklamních účtů obrací na reklamní agentury. S ohledem na zvyšující se potenciál online...

Přečíst

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.