Získali jsme titul Ověření Sklik a Zboží.cz

Datum vytvoření: 26. 07. 2018
Aktuálně patříme k prvním 66 agenturám a freelancerům, kteří u nás v republice získali titul Ověření v rámci Zboží.cz a Sklik. 

A jak jsme Ověření získali? Prokázali jsme svůj profesionální a transparentní přístup ke správě online marketingových kampaní a zpřehlednili trh agentur pro inzerenty. Do programu se přihlásily desítky agentur a jednotlivců, a tak jsme rádi, že jsme hned v prvním kole uspěli a zařadili se tak mezi první úspěšné jedince a agentury. 
 
Máme tak možnost komunikovat vše přímo s odborným konzultantem a také navštěvovat konference a odborná školení, díky kterým se ještě více zdokonalíme a vy tak máte jistotu, že vaše reklama je v těch správných rukách. 

ověření sklik  ověření zboží

Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.