Vylučujeme konspirační a bezcenné weby z inzerce

Datum vytvoření: 29. 08. 2017

Chceme, abyste své peníze neutráceli za zbytečnou inzerci na nevěrohodných webech, ale jen na těch užitečných. 

Rozšiřujeme blacklist webů

Stále se setkáváme s novými portály, které lze zařadit jako konspirační nebo bezcenné. Tyto internetové stránky profitují hlavně ze šíření nesmyslných informací a nevhodného obsahu. Přidali jsme se k různým agenturám a specialistům internetového marketingu a chceme jejich příjmy a především jejich celkový počet a růst omezit. 

Rozšířili jsme proto blacklist webů (tedy takový seznam zakázaných webů, na které nepouštíme obsahovou reklamu většiny našich klientů) o rozsáhlou databázi konspiračních webů. Tyto stránky nesmí zobrazovat námi spravované reklamy, a to jak v reklamním systému Google Ads (dříve AdWords), tak v Skliku. Tím, že jsme omezili reklamy na takových webech, sníží se příjem tvůrců těchto mylných informací. Dlouhodobě to povede k utlumení jejich motivace a vytváření dalšího obsahu.


konspiracni web


Tento krok plynule navazuje na naši dlouhodobou politiku ochrany brandů našich klientů, která spočívá mimo jiné v blacklistingu webů s pohoršujícím, urážlivým a jinak nevhodným obsahem. Aktuálně náš seznam webů, na kterých nepovolujeme zobrazování reklamy našich klientů, čítá okolo 2 000 položek a neustále se rozšiřuje.

Efektivní využití PPC? Žádný problém

Chcete vytěžit větší tržby z PPC reklamních kanálů? Svěřte nám své účty v Google Ads (dříve AdWords) a v Skliku a nechte nás, abychom je rozjeli naplno. Pokud ještě nevyužíváte naši správu PPC, existuje vysoká pravděpodobnost, že dokážeme zvýšit tržby vašeho e-shopu nebo počty poptávek na webu při současném zefektivnění vynakládaných prostředků na reklamu.

 

Martin Fencl
Autor: Martin Fencl
V prostředí placené reklamy se cítím jako ryba ve vodě. A pro vás můžu být zlatou rybkou, která plní přání. Přání být víc vidět. Být vidět přímo tam, kde se nachází vaši potenciální zákazníci.Abych se mohl co nejvíce věnovat plánování PPC kampaní a optimalizaci vašich nákladů, zvyšuji výkon celého PPC týmu pomocí automatizací a efektivního vyhodnocování a reportování.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.