Chraňte si své účty a přístupová hesla

Datum vytvoření: 23. 11. 2016

Opatrnosti není nikdy dost a v případě internetu a online komunikace to platí dvojnásob. Chraňte si svá data, kontrolujte platby a všechny podezřelé změny. Předejdete tak nepříjemným problémům. 

Zamezte podvodům 

Naši klienti se bohužel setkávají i s případy, kdy se někdo pokouší zneužít jejich jména nebo e-mailové adresy k podvodům. Může se tak stát, že z e-mailu vedení dojde pokyn k bleskovému uhrazení faktury. V těchto chvílích záleží hlavně na obezřetnosti účetního oddělení. I když se na první pohled může zdát, že je vše v pořádku a e-mail souhlasí nebo je téměř totožný, je lepší si nastavit třeba i "ověřovací systém". Minimálně u větších částek nebo podezřelých faktur například vše ověřit telefonicky
 
Nastavte si ve firmě určitý řád a dodržujte bezpečnou online komunikaci, ke které vám může pomoci již dříve zmiňovaný Trezor. Jedná se o projekt, který eliminuje potenciální únik dat. Vložená data zašifruje a vygeneruje vám bezpečný odkaz. 

Zabezpečení dat na internetu

Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.