co bude tvojíhlavní náplní práce?

Jsme SHEAN, agentura sídlící v Blansku. Našim klientům nabízíme služby v oblasti vývoje webových aplikací a online marketingu. Věnujeme se tvorbě webů a e-shopů na vlastní platformě i na open source platformách či krabicových řešeních. Pomáháme zákazníkům automatizovat interní procesy a navrhujeme individuální konfigurátory a aplikace.

Rádi bychom náš tým doplnili o projektového manažera nebo manažerku. Hledáme někoho, kdo má zkušenosti s řízením webových projektů, s komunikací s klienty i interními programátory. Někoho, kdo povede projekt od obchodních jednání, tvorby cenové nabídky až do finální podoby. Náš projekťák umí správně nastavit termíny plnění, průběžně kontrolovat čerpání rozpočtu a operativně řešit problémy. Součástí tvojí práce bude i budování vztahu s klientem a dlouhodobý rozvoj jeho projektu.

Na začátku si projdeš kolečko u všech specialistů, abys měl/a dostatečný přehled o tom, co a jak děláme. Náš projektový manažer není jen přeposílač e-mailů. Je to důležitý člen týmu, který se musí umět kriticky zamyslet nad každým požadavkem, musí umět klientovi vysvětlit, jaké řešení je pro něj v dané chvíli nejlepší a proč. Zároveň musí umět precizně vyspecifikovat zadání našemu vývojovému týmu.

Budeme rádi, pokud se nám ozveš, i když nemáš předchozí zkušenosti. Je možné, že nás oslní tvůj přístup a odhodlání a najdeme společnou řeč. Preferujeme spolupráci na IČO.