co bude tvojíhlavní náplní práce?

SHEAN je na trhu už 18 let. Nabízíme klientům komplexní služby z oblasti online marketingu a vývoje. V současné době se věnujeme i podpoře e-shopů, které chtějí vstoupit na zahraniční trhy (projekt Export Pilots), navrhujeme individuální konfigurátory a řešíme automatizace procesů. Staráme se o více než 100 klientů z různých segmentů: od výrobních firem, přes e-commerce až po firmy s globálním zásahem.

Náš marketingový tým čítá okolo 20 lidí, kteří jsou rozděleni do subtýmů podle specializace. Máme tu skutečné odborníky na dané oblasti, ale potřebujeme náš tým doplnit o vedoucího. Hledáme člověka, který je dobrý manažer, má zkušenosti s marketingem, ale nemusí být marketingový specialista. Kolegu, který má praxi s vedením týmů a každodenní prací s lidmi. Někoho, kdo zapadne mezi nás, stane se nedílnou součástí týmu a celé firmy. Zároveň nám pomůže zefektivnit interní procesy, postará se o finanční řízení a bude strategicky přemýšlet.

Očekáváme hodně, ale taky hodně nabízíme, např. flexibilní pracovní dobu, možnost home office, obchodní a kvartální odměny, notebook, telefon a nejen to. K práci používáme moderní nástroje, jako např. ActiveCollab, Raynet či Google Workspace. Jsme otevřeni novým nápadům a možnostem. U nás můžeš věci skutečně změnit. Preferujeme spolupráci na IČO. Tak neváhej a ozvi se nám.