Online marketing

podívejte se, s kýmjsme partneři

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Ladislav Horčica

Skladová okna

Díky skvělé práci společnosti SHEAN rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v České republice. Lidé ze SHEANu jsou kompetentní odborníci s lidským přístupem. Díky tomu, že svojí prací žijí a baví je, mají mnohem více motivace než mnoho jiných společností, které fungují především za účelem zisku. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si lidí z agentury SHEAN vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, na které je spolehnutí a kteří vždy plní svoje závazky na 110 %.

Igor Pražan

TopGrily

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Jan Lehoučka

Kitos

S agenturou SHEAN jsme spokojení, protože vždy dodrží předem odsouhlasený rozpočet a splní rozsah a výkon kampaní. SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi, což je pro nás velmi důležité a příznivé, a jsme rádi, že v nich máme kvalitního, fundovaného a vstřícného partnera. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí náš management. A protože je SHEAN pro nás silný a seriózní partner, s mnoha zkušenostmi i v zahraničí, tak při realizaci expanze našeho eshopu Kitos na slovenský trh www.kitos.sk, jsme rozšířili spolupráci se SHEANem pro marketing i na Slovensko.

Tomáš Mazel

Oknostyl

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Marek Hochmann

Zitenax

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Libor Kopeček

Plotové centrum Kopeček s.r.o.

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.