Využití automatizace při párování

Datum vytvoření: 29. 08. 2017

Díky párování najdou potenciální zákazníci vaše produkty snadněji. My umíme zajistit rychlejší párování jak na Zboží.cz, tak na Heurece.cz.

Rychlé párování na Heurece už máme zmáknuté

Pro zrychlení procesu párování produktů na Heureka.cz dlouhodobě využíváme interně vyvíjený nástroj, který dokáže automaticky vyhledávat příležitosti ke spárování. Při jednorázovém párování produktů u nového klienta tak dokážeme reálně ušetřit i desítky hodin času.

V rámci námi nabízené standardní správy zbožových porovnávačů tento nástroj používáme bez toho, abychom klientům účtovali jakékoliv dodatečné poplatky. Zkrácení množství času, stráveného nad párováním produktů, se tak přímo projevuje v nízkých nákladech na správu.
 

Novinkou je rychlejší párování na Zboží

Nově jsme obdobný nástroj zavedli i pro Zboží.cz, díky čemuž jsme dokázali velice rychle odhalit velké množství příležitostí pro napárování i na tomto porovnávači. Potenciální zákazníci se tak nyní k produktům nabízených našimi klienty dostanou snáze, než kdykoliv předtím.

Máte e-shop, kterému ještě nezajišťujeme propagaci na zbožových porovnávačích? Ozvěte se nám. Bezplatně provedeme analýzu dodatečných tržeb, které dokážeme naší správou vygenerovat z Heureka.cz, Zboží.cz a z dalších služeb pro agregování nabídek e-shopů.


automatizace párování


 

 

Martin Fencl
Autor: Martin Fencl
V prostředí placené reklamy se cítím jako ryba ve vodě. A pro vás můžu být zlatou rybkou, která plní přání. Přání být víc vidět. Být vidět přímo tam, kde se nachází vaši potenciální zákazníci.Abych se mohl co nejvíce věnovat plánování PPC kampaní a optimalizaci vašich nákladů, zvyšuji výkon celého PPC týmu pomocí automatizací a efektivního vyhodnocování a reportování.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.