Black Friday v nakupování

Datum vytvoření: 08. 11. 2016

My Češi akce milujeme. Stejně je tomu i jinde ve světě, a tak není divu, že se Černý pátek těší obrovské popularitě. Black Friday je každoročně na konci listopadu a zahajuje velké předvánoční nákupy.

Zapojte se do velké nákupní horečky

Využijte oblíbenosti Černého pátku a dopřejte svým zákazníkům přesně to, co chtějí. Ve světě je celkem běžné, že u kamenných prodejen velkých řetězců stojí lidé i několik hodin ve frontě, aby si pořídili zboží s výraznou slevou. Při internetovém nakupování můžete svým zákazníkům dopřát tyto nákupy z pohodlí domova
 
Vytvořit akci nestačí. Je potřeba ji řádně propagovat, aby se dostala k co nejvíce lidem. Našim klientům nabízíme podporu v rámci celé akce a společně zvolíme postup daný na míru. 

Black Friday pro e-shopy

Gabriela Bartošovská
Autor: Gabriela Bartošovská
Každá máma je textař a kreativec. Ráda vyprávím příběh. Ten svůj i ten váš. Textem i na fotkách.Psaní se věnuji již šestým rokem. Třikrát jsem se umístila v TOP 10 nejúspěšnějších FOOD blogerů v ČR. Spolupracovala jsem s takovými firmami, jako je Electrolux, Tchibo, Rohlík a SONNENTOR. Nejvíce času trávím správou sociálních sítích, obsahovou strategií, PR propagací a texty. U každého projektu hledám jeho silné stránky a výjimečnost, kterou pak představím jeho zákazníkům.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.