Nový retargeting od Skliku

Datum vytvoření: 29. 08. 2017

Sklik už dříve představil efektivní produktový retargeting a nyní přišel s novým kategorickým retargetingem. A my víme, jak si daří. 

Kategorický retargeting přivede zákazníky zpět

Po velice úspěšném dynamickém produktovém retargetingu přišel Sklik s dynamickým retargetingem pro kategorie. Tímto retargetingem je možné oslovit uživatele, kteří si na e-shopu prohlíželi kategorický výpis produktů, ale nenavštívili pak již samotný detail produktu.

U klientů, pro něž má tato služba největší smysl, jsme již kategorický retargeting v Skliku spustili. A výsledky se už dostavily. V některých případech se kategorický retargeting osvědčil jako ještě výkonnější nástroj pro zobchodování stávajících návštěvníků, než osvědčený produktový dynamický retargeting.

Víme, jak na spuštění a správu kampaní

Spuštění obnáší rozšíření standardního kódu pro retargeting na webu o proměnné, které umožňují propojení zobrazené kategorie s produkty, které do ní náleží, a to na základě shody s elementem <CATEGORYTEXT> ve feedu pro Zboží.cz.

Ještě nevyužíváte naše služby efektivní správy kampaní v systému Sklik? Ozvěte se nám a nechte nás připravit analýzu, kterou dokážeme spolehlivě odhadnout potenciální tržby, o něž momentálně přicházíte nevyužíváním Skliku nebo jeho špatným nastavením.

košík

Martin Fencl
Autor: Martin Fencl
V prostředí placené reklamy se cítím jako ryba ve vodě. A pro vás můžu být zlatou rybkou, která plní přání. Přání být víc vidět. Být vidět přímo tam, kde se nachází vaši potenciální zákazníci.Abych se mohl co nejvíce věnovat plánování PPC kampaní a optimalizaci vašich nákladů, zvyšuji výkon celého PPC týmu pomocí automatizací a efektivního vyhodnocování a reportování.

Vložte komentářZpět na výpis článků

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.