Nový retargeting od Skliku

Sklik už dříve představil efektivní produktový retargeting a nyní přišel s novým kategorickým retargetingem. A my víme, jak si daří. 

Kategorický retargeting přivede zákazníky zpět

Po velice úspěšném dynamickém produktovém retargetingu přišel Sklik s dynamickým retargetingem pro kategorie. Tímto retargetingem je možné oslovit uživatele, kteří si na e-shopu prohlíželi kategorický výpis produktů, ale nenavštívili pak již samotný detail produktu.

U klientů, pro něž má tato služba největší smysl, jsme již kategorický retargeting v Skliku spustili. A výsledky se už dostavily. V některých případech se kategorický retargeting osvědčil jako ještě výkonnější nástroj pro zobchodování stávajících návštěvníků, než osvědčený produktový dynamický retargeting.

Víme, jak na spuštění a správu kampaní

Spuštění obnáší rozšíření standardního kódu pro retargeting na webu o proměnné, které umožňují propojení zobrazené kategorie s produkty, které do ní náleží, a to na základě shody s elementem <CATEGORYTEXT> ve feedu pro Zboží.cz.

Ještě nevyužíváte naše služby efektivní správy kampaní v systému Sklik? Ozvěte se nám a nechte nás připravit analýzu, kterou dokážeme spolehlivě odhadnout potenciální tržby, o něž momentálně přicházíte nevyužíváním Skliku nebo jeho špatným nastavením.

košík

Martin Fencl
Autor: Martin Fencl
V prostředí placené reklamy se cítím jako ryba ve vodě. A pro vás můžu být zlatou rybkou, která plní přání. Přání být víc vidět. Být vidět přímo tam, kde se nachází vaši potenciální zákazníci.
Zpět na výpis článků

Proč spolupracovat s námi?

Spojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávajíSpojujeme svět marketingu a tvorby na internetu – naše řešení prodávají
Stále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkůmStále se vzděláváme a vymýšlíme nové služby usnadňující práci nám a našim zákazníkům
Máme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislíMáme vlastní systém včetně technické podpory – jsme nezávislí
Účastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničíÚčastníme se konferencí, sledujeme aktuální trendy u nás i v zahraničí
Naším obchodníkem jsou referenceNaším obchodníkem jsou reference
Do projektů neustále implementujeme nové technologieDo projektů neustále implementujeme nové technologie
Jsme lidští – vzájemné nápady konzultujemeJsme lidští – vzájemné nápady konzultujeme
Máme více jak 10 roků zkušenostíMáme více jak 10 roků zkušeností

Co o nás říkají klienti

“S firmou Shean s.r.o. spolupracujeme již více než 8 roků. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce.”

Ladislav Horčica,  Oknostyl.cz
Ladislav Horčica, Oknostyl.cz jednatel Oknostyl Group s.r.o.

Máte dotaz k tvorbě internetových stránek?

Napište nám. Nebo nás kontaktujte telefonicky.

533 312 782info@shean.cz

Chcete být v obraze?

Přihlaste se k našemu newsletteru.