E-shop, který je věrným společníkem pro všechny příležitosti života

Online marketingNavštívit web

Cokoliv potřebujete do domácnosti, zkuste zabrousit na e-shop nebo do prodejny Kitos a vsaďme se, že tam na to narazíte. Široká nabídka je pro tento projekt směrodatná. A my se na tomto projektu s radostí podílíme už přes 3 roky.

Zadání

Na e-shopu Kitos.cz jsme jako první zadání dostali vypracování podrobného marketingového mixu a provedení jednorázové analýzy zhodnocení kvality českého e-shopu. Na základě oboustranné spokojenosti se postupem času naše práce začala pozvolna rozrůstat a my jsme dnes moc hrdí na to, že naši pracovní energii můžeme věnovat i do takového projektu, který sklízí u svých zákazníků velké úspěchy a oblibu.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Kitos je značkou prodávající kuchyňské náčiní a ostatní vybavení do domácnosti. Jak na svém rozsáhlém e-shopu, tak i v kamenných prodejnách. Na českém trhu si Kitos za minulé roky vybudoval opravdu silné postavení na poli domácích potřeb a kuchyňského vybavení, obchody nesoucí toto jméno tedy dnes můžete potkat už opravdu v mnoha městech v ČR. Díky širokému sortimentu a dostupnosti je tak skvělým společníkem pro všechny příležitosti každodenního života.

Jan Lehoučka

Kitos

S agenturou SHEAN jsme spokojení, protože vždy dodrží předem odsouhlasený rozpočet a splní rozsah a výkon kampaní. SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi, což je pro nás velmi důležité a příznivé, a jsme rádi, že v nich máme kvalitního, fundovaného a vstřícného partnera. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí náš management. A protože je SHEAN pro nás silný a seriózní partner, s mnoha zkušenostmi i v zahraničí, tak při realizaci expanze našeho eshopu Kitos na slovenský trh www.kitos.sk, jsme rozšířili spolupráci se Shean pro marketing i na Slovensko.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Tým marketing

David Skoupý

Vedoucí marketingu

Stejně jako řídím některé naše projekty, tak řídím i samotný marketingový tým. Moje práce spočívá v koordinaci týmu, komunikaci se zákazníky, kontrolách termínů a zpracování fakturace.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.