E-shop, který vás dokáže rozpálit

Tvorba e-shopuNavštívit web

Zapálit se pro práci. Tak přesně to se nám stalo při práci na projektu Topgrily.cz. Tento projekt má potřebnou šťávu a drive. Na e-shopu se budete cítit skoro tak dobře, jako při samotné letní grilovačce.

Zadání

Častokrát jsme na projektu pracovali s kručícím žaludkem. Představte si, že plníte e-shop špičkovými grily a v hlavě vám běží jen myšlenka na krásně ugrilovanou krkovičku. No slina občas ukápla na klávesnici. Ale i to nás nezastavilo a redesign webu jsme dokončili a spustili. Do práce jsme se pořádně zakousli a taky se to vyplatilo.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Obchod Topgrily je specializovaným prodejcem značky Weber. Přináší nové trendy ze světa grilování a své služby nabízí zákazníkům na nejvyšší úrovni. Špičkové grily Weber pro vás mohou být ideálním společníkem při zahradním grilování. Na Topgrily.cz navíc i s odbornou konzultací.

Igor Pražan

topgrily.cz

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční e-shop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Ondřej Mach

Projektový manažer

Svým přátelským přístupem a lidskostí se snažím udržovat dobré vztahy nejen na pracovišti, ale také se zákazníky. Vždy se pokouším najít optimální řešení podle daných požadavků, aby byl zákazník s výsledným produktem spokojený a získal přesně to, co si od projektu sliboval.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.