Laskavě něžná péče nejen pro ty nejmladší

Tvorba webuNavštívit web

Zitenax to s námi táhne už pěkných pár let. Stáli jsme u vzniku prvního produktu a ač se sortiment rozrůstá, my zůstáváme. Tak jako on pečuje o pokožku, my pečujeme o tento projekt.

Zadání

Tehdy za námi klient přišel s poněkud netradičním zadáním. Spustit do 14 dnů pěknou a jednoduchou webovou prezentaci jednoho produktu s individuálním grafickým návrhem. A tak jsme se okamžitě pustili do práce, aby vše v daném termínu klaplo a web jsme stihli dokončit. Bylo jasné, že za tak krátkou dobu nestihneme vychytat všechny detaily, proto od tohoto okamžiku na vývoji webu ustavičně pracujeme. Posouváme projekt kupředu, jak po stránce technické, tak i obsahové a prodejní.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Zitenax je přípravek určený k péči o opruzenou pokožku u dětí i dospělých. Prostě pro celou rodinu a pro každou příležitost. Účinky jsou opravdu znatelné, a tak se nám na tomto projektu pracuje jedna radost. Protože jak jistě všichni víme, doporučení od samotných zákazníků je pokladem.

Marek Hochmann

www.zitenax.cz

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se dostali konečně blíž našim zákaznicím –⁠ maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Marek Pilát

Vedoucí obchodu a manažerů pro klíčové zákazníky

Mám za sebou 3 roky telefonické komunikace s klienty v předchozí práci a už přes 7 let v SHEANu strávený čas setkáváním se a komunikací s našimi partnery. Baví mě hledat nové cesty a pro ně správná řešení. Komunikace s lidmi je mi vlastní a k tomu jsem od mala zarytý sportovec, díky čemuž rád pracuji v týmu.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.