Jednička na trhu s plastovými okny, která je naším dlouholetým partnerem i srdcovou záležitostí

Tvorba e-shopuNavštívit web

Projekt Skladová okna byl jednou z našich prvních zakázek, i proto jsou naší srdcovou záležitostí. V průběhu let s námi e-shop rostl a vyrostl až do dnešní velikosti – jedničky na trhu s plastovými okny a dveřmi. Ještě živě si pamatujeme práci na vzniku e-shopu, první objednávky, vydání se na nové zahraniční trhy, řešení složitých situací i oslavy největších úspěchů. Jsme rádi, že se z nás za ta léta stali důvěrní partneři.

Zadání

Spolupráce se Skladovými okny začala už v roce 2014. Tehdy jsme dostali zadání vytvořit nový e-shop, který bude co nejvíce přístupný pro zákazníky. Jakmile se e-shop vytvořil, začalo se postupně pracovat na marketingu, který e-shop vynáší k úspěchům. A protože brzy začala být Skladovým oknům Česká republika malá, vydali se prozkoumat také slovenský, německý, rakouský a maďarský trh. I tam jsme se na cestu vydali s nimi a dnes jsme váženými partnery i dobrými přáteli.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

jak jsou s námi spokojeni naši klienti?

Opravdu dlouho jsme hledali někoho, kdo dokáže vyřešit naše specifické marketingové potřeby a současně si budeme lidsky rozumět. Pak jsme poznali "SHEAN tým", který nám komplexně pomáhá s tvorbou webu, kampaní, grafiky a s jejich přátelským přístupem a měřitelnými výsledky společně rozvíjíme naši firmu nejen v online světě.

Adéla KlapalPol-skone

V Sheanu nám ukázali, jak je pro fungující e-shop důležitý obsah. Pravidelně plní náš e-shop texty, píší články a současně s tím nastavují kampaně, které nesou nové zákazníky. Přesvědčili jsme se, že jde o partu odborníků, kteří ví co dělají a dokáží držet dohled nad růstem tržeb a celého podnikání.

Petr HavlíčekHavlíček

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v ČR. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si SHEANu vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, kteří plní svoje závazky na 110 %.

Ladislav HorčicaSkladová okna

S firmou SHEAN se nám podařilo vytvořit moderní a skvěle funkční eshop s krásným designem, který našemu obchodu nyní pomáhá dále růst. Za to jim moc děkujeme. Spolupráci s firmou SHEAN rádi komukoliv doporučíme, sami už s nimi pracujeme na dalším projektu.

Igor PražanTopGrily

S firmou SHEAN s.r.o. spolupracujeme již od roku 2007 let. Je pro nás stabilním partnerem s výbornými výsledky práce. Skvělou práci odvádí jak jednotlivé týmy, které se starají o konkrétní marketingové kanály, tak i account manager. Je pro nás spojovacím článkem mezi agenturou a naším podnikáním a musíme říci, že i díky skvělým a dlouholetým vztahům je pro nás velice důležitým parťákem. Znamená pro nás jistotu a oporu v ne vždy jednoduchých situacích.

Tomáš MazelOknostyl

Díky firmě SHEAN a skvělým lidem v ní, jsme se letos dostali konečně blíž našim zákaznicím - maminkám malých děti. Nápady, zkušenosti a především zápal, jaký do našeho společného projektu vkládají, je nakažlivý.

Marek HochmannZitenax

Ve firmě SHEAN máme stabilního partnera, který nám dlouhodobě pomáhá rozvíjet naše e-shopy a poskytuje nám podporu v rámci online kampaní. Díky proaktivnímu přístupu ze strany SHEAN jsme schopni řídit naše online portfolio s ohledem na potřeby trhu a neustále dále posouvat výkon našich e-shopů.

Libor KopečekPlotové centrum Kopeček s.r.o.

SHEAN je agentura, která je ochotna s námi řešit provozní marketingové situace na denní bázi. Naši spolupráci neustále rozšiřujeme podle toho, jaký je růst eshopu a jaký plán rozvoje nám odsouhlasí management. A protože má SHEAN zkušenosti i v zahraničí, expandovali jsme s nimi i na Slovensko. Je to kvalitní a vstřícný partner.

Jan LehoučkaKitos

kdo se o tento projekt postaral?

Tým marketing

David Skoupý

Partner a business development

Řeším strategický rozvoj SHEANu a starám se o to, abychom se jako firma ubírali správným směrem. Zároveň konzultuji klíčová řešení, která jdou směrem od nás k zákazníkům. Díky tomu jsem schopen s našimi týmy navrhovat jednoduchá a efektivní řešení, která vedou k plnění cílů zákazníků.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.