Jednička na trhu s plastovými okny, která je naším dlouholetým partnerem i srdcovou záležitostí

Tvorba e-shopuNavštívit web

Projekt Skladová okna byl jednou z našich prvních zakázek, i proto jsou naší srdcovou záležitostí. V průběhu let s námi e-shop rostl a vyrostl až do dnešní velikosti – jedničky na trhu s plastovými okny a dveřmi. Ještě živě si pamatujeme práci na vzniku e-shopu, první objednávky, vydání se na nové zahraniční trhy, řešení složitých situací i oslavy největších úspěchů. Jsme rádi, že se z nás za ta léta stali důvěrní partneři.

Zadání

Spolupráce se Skladovými okny začala už v roce 2014. Tehdy jsme dostali zadání vytvořit nový e-shop, který bude co nejvíce přístupný pro zákazníky. Jakmile se e-shop vytvořil, začalo se postupně pracovat na marketingu, který e-shop vynáší k úspěchům. A protože brzy začala být Skladovým oknům Česká republika malá, vydali se prozkoumat také slovenský, německý, rakouský a maďarský trh. I tam jsme se na cestu vydali s nimi a dnes jsme váženými partnery i dobrými přáteli.

Zajímá vás řešení vaší situace?

Chci to vyřešit

Informace o projektu

Skladová okna jsou český e-shop, který nabízí široký sortiment plastových oken, dveří a doplňkového příslušenství. Největší výhodou je férovost, levné ceny, skladovost a rychlé dodání zboží. Právě to jsou hlavní důvody, proč zákazníci tak rádi nakupují na Skladových oknech a opakovaně se vrací.

Ladislav Horčica

skladova-okna.cz, skladove-okna.sk, fenster-sofort.de, fenster-sofort.at

Díky skvělé práci společnosti SHEAN s.r.o. rosteme již řadu let o desítky procent a jsme lídry v online prodeji oken a dveří v České republice. Lidé ze SHEAN jsou kompetentní odborníci s lidským přístupem. Díky tomu, že svojí prací žijí a baví je, mají mnohem více motivace než mnoho jiných společností, které fungují především za účelem zisku. SHEAN chce zejména pomoci a pokud ví, že není možné vyjít naplno vstříc, nebudou zakázku raději realizovat. Po dlouhých letech spolupráce si lidí z agentury SHEAN vážíme nejen jako našeho business partnera, ale zejména jako kamarádů, na které je spolehnutí a kteří vždy plní svoje závazky na 110 %.

na projektu využíváme tytoslužby

kdo se o tento projekt postaral?

Tým marketing

David Skoupý

Vedoucí marketingu

Stejně jako řídím některé naše projekty, tak řídím i samotný marketingový tým. Moje práce spočívá v koordinaci týmu, komunikaci se zákazníky, kontrolách termínů a zpracování fakturace.

Více o mně

Chci navázat spolupráci

Napište nám a my se vám ozveme.
Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.